Instagram’da beğeni kazandıran 5000 Likes uygulaması nedir, nasıl çalışır?

Son günlerde App Store’da gözde olan ve Instagram fotoğraflarınıza beğeni kazandıran 5000 Likes uygulaması oldukça dikkat çekiyor. 5000 Likes uygulamasını merak edenler için nedir ve nasıl çalışır diye merak edenler için bir rehber hazırladık. Lafı çok uzatmadan 500 Likes uygulaması hakkında topladığımız bilgileri paylaşalım.

5000 Likes, Instagram için geliştirilmiş bir uygulama. Özellikle Instagram fotoğraflarına daha fazla beğeni almak isteyen kullanıcıların yardımına koşan 5000 Likes uygulamasına Instagram hesabınızla giriş yapılıyor. Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra bu uygulama üzerinden hem kendi hem de farklı kişilerin fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

instagram-5000-likes-nedir-nasil-calisir

5000 Likes uygulaması şu şekilde çalışıyor. Kullanıcılara kendi arkadaşı olmayan diğer kullanıcılara ait birçok fotoğraf gösteriliyor. Bu fotoğrafları beğenen kullanıcılar puan kazanıyor. Puan kazandıkça, sizin fotoğraflarınız diğer kullanıcılara gösteriliyor. Bu kullanıcılar da sizin fotoğraflarınızı beğeniyor ve böylece Instagram’daki fotoğraflarınızın beğeni sayısı artıyor. Başka bir deyişle ne Instagram’da ne kadar çok fotoğraf beğenirseniz o kadar çok sizin fotoğraflarınız da beğeniliyor.

Beğenmek daha kolay

Buna ek olarak 5000 Likes’ın arayüzü de hiç fena değil. Bu uygulamada, bir fotoğrafı beğenmek için Instagram olduğu gibi iki kez dokunmak gerekmiyor. Bunun yerine 5000 Likes’ta karşınıza çıkan fotoğrafların üzerine çekme hareketi yaparak beğenebilirsiniz.

Ancak ben beğeniyle uğraşamam diyorsanız da 5000 Likes’ın puan paketlerini de satın alabilirsiniz. 1.99 Tl’den başlayan puan paketlerinin fiyatları 20.99 TL’ye kadar çıkıyor.

Bir uyarımızı da sizlerle paylaşalım. 5000 Likes her ne kadar güvenli bir uygulama gibi görünse de sonuçta üçüncü parti bir uygulama. Bu yüzden dikkatli olmak gerekiyor. Ancak uygulamada yer alan bilgilere göre 5000 Likes sizin rızanız olmadan paylaşım veya beğeni yapmayacağını belirtiyor.

5000 Likes uygulaması şu anda App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın