Acer’ın zırhlı oyun bilgisayarı Predator G3 Türkiye’de

Yeni zırhlı tasarımı, IceTunnel soğutma sistemi, 6. Nesil Intel Core işlemciler ve en yeni NVIDIA GeForce GTX grafikler ile donatılan Acer Predator G3 Türkiye pazarına sunuldu. Acer‘ın Predator serisi oyun ürünlerinin yeni üyesi olan masaüstü oyun bilgisayarı Predator G3’te, 4K2K çözünürlük, oyunların ses algısını özelleştirmeye izin veren Creative Sound Blaster Cinema 2 ve EAX 5.0 ve 5.1 kanallı ses sistemi gibi detaylar yer alıyor.

Oyuncuların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan bilgisayarın kolay erişilebilir kasasında, dahili kulaklık yuvası ve cihazın ön tarafındaki kolay takıp çıkarılabilen genişleme yuvası gibi ayrıntılar da bulunuyor. Predator G3’ün kolay açılabilir kasası, oyuncuların istedikleri her tür modifikasyonu kendilerinin yapabilmelerini sağlıyor.

Fiyatı 5799 TL’den başlıyor

64 GB DDR4 RAM, 12 TB HDD depolama ve 512 GB SSD depolamaya kadar farklı özellik alternatiflerini oyunculara sunan Predator G3’te, ses jakı, USB 3.0 bağlantı noktaları ve SD kart yuvası gibi sık kullanılan giriş/çıkış bağlantı noktaları ön tarafa yerleştirilmiş.

Acer Predator G3’ün en üst modeli olan Intel Core i7-6700 modeli 4 GHz dört çekirdekli taban frekansına, 8 MB önbelleğe ve 64 GB’ye kadar DDR4 RAM belleğe sahip. Windows 10 Home işletim sistemiyle gelen bilgisayar, grafikler için NVIDIA GeForce GTX980 ile donatılmış. Acer’dan yapılan açıklamaya göre Acer Predator G3’ün Türkiye fiyatı 5799 TL’den başlıyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın