Her gece güncellenen Chrome Canary Android çıktı

Google, internet tarayıcısı Chrome’un en yeni ve güncel özelliklerini barındıran Chrome Canary Android versiyonunu kullanıma açtı. Google’ın test kullanıcısı olmak isteyenler için sunduğu Android için Chrome Canary sürümü, geliştiriciler ve erkenden kullanmak isteyenler için tasarlanmış.

Google tarafından geliştirilme aşamasında olan yeni özelliklerle her gün güncellenen uygulamada bu yenilikler test aşamasından geçmeden kullanıcılara sunuluyor. Bu yüzden Google, Google Playde yerini alan uygulama ile ilgili olarak, “Chrome Canary, tamamen kilitlenebilir” uyarısını da yapıyor.

Hemen hemen her gün değişiklik yapılıp, yeni özelliklerin eklendiği  Chrome Canary, Chrome’un Mevcut Sürümü aynı anda çalışabiliyor.

Android için Chrome Canary uygulaması

android-chrome-canary

  • Deneysel: Bu sürüm test edilmedi. Kararsız olabilir veya bazen çalışmayabilir. Yalnızca geliştiriciler ve ileri düzey kullanıcılar için önerilir.
  • Sık güncellenir: 100 MB bant genişliği harcayan güncellemeler, haftada yedi kereye kadar dağıtabilir. Uygulamaları hücresel veri üzerinden güncellerken dikkatli olun.
  • Erken geri bildirim gönderin: Android için Chrome’u daha iyi bir tarayıcı yapmaya yardımcı olmanın en iyi yolu. Geri bildirim göndermek için menüde “Yardım ve Geri Bildirim”i tıklayın.

chrome-beta-dev-canaryKullanmadan önce iki kez düşünmeniz gereken Android için Chrome Canary’yi buradan indirebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın