Android kullanıcılarını çatır çatır çatlatacak 8 iPhone uygulaması

Artık akıllı telefonlarla değil, kullandığımız uygulamalarla fark yarattığımız bir dönemdeyiz. Yeni çıkan her uygulamayı milyonlarca seçenek arasından bulup denemek ise neredeyse imkansız bir şey. Peki sıkı bir iPhone kullanıcısıysanız Android kullanıcılarına nasıl hava atacaksınız. İşte bu sorunun cevabı burada. iPhone’da olup, Android’lerde olmayan uygulamaları listelik. İşte Android kullanıcılarını çatır çatır çatlatacak iPhone uygulamaları…

 

1- Vesper

vesper-ios-uygulama

Piyasada birçok not alma uygulaması bulunuyor. Ancak Android kullanıcılarına hava atmak isteyenlerin son gözdesi Vesper. Uygulama, düşüncelerinizi düzenli bir şekilde yazıya dökebileceğiniz ve onları organize ederek saklayabilmenizi sağlıyor. Vesper’da bütün iletileri etiketlenerek, daha kolay bulunur hale getirebiliyor.
Vesper’ı indirmek için tıklayın.

 

2- Paper

paper-ios-uygulama

Telefonlardaki yazılı içerikleri okumak için birçok farklı uygulama bulunuyor. Ancak hiçbiri Paper gibi değil. Facebook hesabınızda yer alan içerikleri bir gazete gibi tasarlanan Paper, paylaşımlarınızı da Facebook’a doğrudan iletiyor. Paylaşımlar ise konularına göre sınıflandırılabiliyor. Ücretsiz bir uygulama olan Paper, farklı temalarla kullanılabiliyor.
Paper’ı indirmek için tıklayın.

 

3- Sky Guide

sky-guide-ios-uygulama

Android kullanıcılarını kıskandıracak diğer bir uygulama Sky Guide. Uygulama, iPhone’nuzu gökyüzüne doğru tuttuğunuzda, yıldız ve gezegenlerin konumunu gösteriyor. Sky Guide, aynı zamanda görüntü üzerinde düzenleme yapmanıza da olanak sağlıyor.
Sky Guide’ı indirmek için tıklayın.

 

4- Manual

manual-ios-app

Manual da sadece iPhone kullanıcılarına özel bir uygulama. Fotoğraf çekimlerinde manuel ayarları tercih edenler için birebir olacak bu uygulamada, tüm lens ve fotoğraf çekim ayarlarını yapılabiliyor. Kendiniz tam bir profesyonel fotoğrafçı gibi hisseneceğiniz uygulama ücretli olarak indirilebiliyor.
Manual’i indirmek için tıklayın.

 

5- Pedometer++

pedometer++-ios-app

iPhone kullanıcılarına özel sağlık uygulamaları mevcut. Pedometer++ uygulaması da bunlardan biri. Kullanıcıların aktivitelerini kontrol altında tutabilecekleri bir uygulama olan Pedometer++,  fitness programınızı ve günlük aktivitelerinizi değerlendirmenize yardımcı oluyor. Aktiviteleriniz ise grafiklerle görüntülenebiliyor.
Pedometer’i indirmek için tıklayın.

 

6- Timeful

timeful-ios-app

Android’ler de yaşam koçu olur da iPhone’lar da olmaz mı? Timeful adındaki uygulama, değiştirmeniz ya da bırakmanız gereken alışkanlıklar için yaşam koçluğu yapıyor. Aynı zamanda bir akıllı takvim uygulaması olan uygulama, kullanıcılarına önerilerde de bulunuyor. Başka bir deyişle, iPhone’unuz bu uygulamayla daha sağlıklı alışkanlıklar kazanmanıza da yardımcı oluyor.
Timeful’u indirmek için tıklayın.

 

7- Litely

litely-ios-app

Litely uygulamasıyla Android kullanıcılarına farklı fotoğraf filtreleriyle hava atabilirsiniz. Sıradışı fotoğraf filtrelerine sahip olan Litely, çektiğiniz kareleri film karesi kadar büyüleyici hale getiriyor. Ayrıca uygulamayla, düzenlediğiniz fotoğrafların aslını da kaybetmıyorsunuz. Litely, ücretsiz olarak indirilebiliyor.
Litely’i indirmek için tıklayın.

 

8- Clear

clear-ios-app

iPhone’lara özel diğer bir not defteri uygulaması ise Clear oldu. Özellikle düzenli yaşamak isteyenlerin tercihi olabilecek bu uygulama, not tutmayı en basit hale getiriyor. Clear ile notlarınızı düzenleyebilirsiniz ve yeniden sıralayabilirsiniz. Ücretli bir uygulama olan Clear, kullanım deneyimi konusunda oldukça başarılı.
Clear’ı indirmek için tıklayın.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın