Satın almadan önce Apple Watch’u ‘online’ deneyin

Apple’ın akıllı saati Apple Watch’un gelecek aylarda satışa çıkarılması bekleniyor. Şirketin geçen yıl pazara sunduğu iPhone 6 modelleriyle birlikte tanıtımını yaptığı cihazın ne kadar satacağı tartışıla dursun, akıllı saatin nasıl çalıştığını gösteren online bir site açıldı. Uygulama geliştiricisi Pipes tarafından açılan sitede, Apple Watch’u sanal olarak kullanabiliyorsunuz.

Telefon, saat, hava durumu, haber, e-posta ve müzik gibi temel özelliklerinin Apple Watch üzerinde nasıl çalıştığını gösteren sitede, Apple Watch (paslanmaz çelik kasa), Apple Watch Sport (alimünyum kasa) ve Apple Watch Edition (18 ayar altın kaplama kasa) olmak üzere üç farklı model olarak sunulacak olan akıllı saati inceleyebiliyorsunuz.

iPhone 5 ve üstü şart

applewatch dene

iPhone 5 ve üstü modellerle çalıştırılabilen (iPad desteği şimdilik bulunmuyor) Apple Watch, Wi-Fi’ın yanısıra Bluetooth 4.0’ı destekliyor. 349 dolara satışa çıkması beklenen (altın kasasının fiyatı 5 bin doları bulabilir!) Apple Watch’u satın almayı düşünüyorsanız, önce sanal olarak da olsa bir kullanın deriz.

Apple Watch’u www.demoapplewatch.com adresinden deneyebilirsiniz.

 


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın