Apple Watch almak isteyene sıra beklemek yok

Apple’ın uzun zamandan beri beklenen akıllı saat modeli Apple Watch’un satışına geri sayım başlarken, ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı. Paylaşılan bilgilere göre Apple, en pahalı model kategorisi olan Apple Watch Edition modeli satın alacak meraklılar için ayrı bir müşteri hizmetleri servisi kuruyor.

9to5mac’in haberine göre Apple, Yves St. Laurent, Louis Vuitton, ve Burberry gibi lüks perakende markalarından bir ekip kurmaya başladı. Bu ekibin görevi ise Apple Watch Edition satmak. Bu akıllı saati satın almak isteyen tüketiciler, Apple Store’da hiç sıra beklemeyerek, direkt olarak transfer edilen bu Apple Store çalışanları ile görüşecek. Hatta paylaşılan bilgilere göre bu müşteriler direkt olarak gerekirse yüzlerce kişiyi ardından bırakabilecek ve en öne geçerek mağazaya girecek.

Apple Watch'un satılacağı standlar hazırlandı.

Apple Watch’un satılacağı standlar hazırlandı.

Apple Watch için 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri

Buna ek olarak Apple’ın lüks akıllı saati alan müşterilerine hizmetleri bununla sınırlı değil. Edition satın almak isteyenler Apple mağazalarında ayrı bir yerde akıllı saat modelini inceleyecek. Akıllı saati satın alanlara ise 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri servisi sunulacak. Bunun da diğer Apple Watch satın alanlara göre önemli bir ayrıcalık olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak Edition modelinin satış fiyatı 17 bin dolar civarında bulunuyor. Bu fiyatı Türkiye’de 50 bin TL’ye kadar çıkabileceğini söylemek yanlış olmaz.

 

Apple Watch’un özelliklerini buradan inceleyebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın