Asus ZenFone Selfie, ZenFone 2 Laser ve ZenFone Go tanıtıldı

Akıllı telefon pazarında iddialı bir oyuncu olmaya başlayan Asus yeni akıllı telefonları ZenFone Selfie, ZenFone 2 Laser ve ZenFone Go modellerini tanıttı. Asus Zenfone 2 ailesine katılan yeni modeller, farklı ekran boyutları ve özellikleriyle kullanıcılara sunuluyor. Lafı çok uzatmadan ZenFone Selfie, ZenFone 2 Laser ve ZenFone Go modellerinin ayrıntılarını paylaşalım.

İlk olarak bahsetmek istediğimiz model ZenFone 2 Laser. 5 inç, 5.5 inç ve 6 inçlik ekran boyutu seçenekelerine sahip olan ZenFone 2 Laser, 13 megapiksellik kamerası ile dikkat çekiyor. Burada bir parantez açmak istiyoruz. Lazer bazlı otomatik odak özelliğine sahip olan bu kamera fark yaratacağa benziyor.

Asus-Zenfone-2-Laser-ozellikleri

Buna ek olarak 1280×720 piksellik HD ekrana sahip olan bu model, çizilmeye dirençli olan Corning Gorilla Glass 4 camına sahip. Cihazın işletim sistemi ise Android Lollipop.

 

Selfie için özel telefon

Asus’un diğer bir akıllı telefon modeli ise ZenFone Selfie modeli oldu. Adından da anlaşılabileceği gibi selfie özellikleriyle dikkat çekmesi beklenen bu model 13 megapiksellik PixelMaster kamera ve Real Tone flaş özelliklerine sahip ön ve arka kamerayı kullanıcılara sunuyor. 1920 x 1080 piksel çözünürlüğüne sahip 403ppi ekranı üzerine parmağı ile basit bir ‘S’ şekli çizerek kolaylıkla selfieler çekebildiği telefonda bulunan Güzelleştirme modu ile selfieler üzerinde gerçek zamanlı olarak düzenlemeler yapılabiliyor. Panorama mod ile 140 dereceli selfieler çekilebiliyor.

Asus-Zenfone-Selfie-ozellikleri

ZenFone Go ise sahip olduğu ileri teknoloji ile tasarlanmış anteni sayesinde, sinyal gücünün zayıf olduğu alanlarda dahi olağanüstü bir performans sergiliyor. Bu sayede kullanıcının hiçbir konuşması kesintiye uğramıyor.

Asus’un ZenFone Selfie, ZenFone 2 Laser ve ZenFone Go modellerinin tümü çift SIM kart yuvası, değiştirilebilir pil, Android Lollipop işletim sistemi, birçok renk ve depolama seçeneği ile geliyor.

Asus-ZenFone-go-ozellikleri

ZenFone Selfie, ZenFone 2 Laser ve ZenFone Go modellerinin tüm fiyatları:

  • ZenFone Go 5 inç 1.3 GHz 2GB 16 GB hafıza: 699 TL
  • ZenFone 2 Laser 5 inç 1.2 GHz 2GB 16 GB hafıza: 899 TL
  • ZenFone 2 Laser 5.5 inç 1.2 GHz 2GB 16 GB hafıza: 999 TL
  • ZenFone 2 Laser 6.0 inç 1.5 GHz 2GB 16 GB hafıza: 1099 TL
  • ZenFone Selfie 5.5 inç 1.5 GHz 3GB 32GB hafıza: 1299 TL

Yorumlar

yorum

1 comment

  1. erkan rahat

    Şimdi bazı uyanık telefoncular bunu 4 GB diye bilgisiz kullanıcalara yutturmaya kalkarlarsa hiç şaşırmam.

Bir Cevap Yazın