Selfie çubuğundan sonra şimdi de ‘belfie’ çubuğu çıktı

Selfie çubukları belki de son zamanda en fazla satılan akıllı telefon aksesuarları arasında yer alıyor. Herkesin eline bir selfie çubuğu aldı ve aile fotoğraflarından doğum günü eğlencelerine kadar birçok anı bunlarla çekmeye başladı. Ancak şimdi bu moda yerini başka birşeye bırakıyor.

Geçtiğimiz aylarda Kim Kardashian tarafından başlatılan ve tüm dünyada popüler hale gelen ‘belfie çubuğu’ satışa çıktı. Kullanıcılar belfie çubuğuyla, bel ve kalça kısımlarını aynaya ihtiyaç duymadan kendisi çekebiliyor. Belfie çubuklarının selfie çubuklarından farklı ise istenilen açıya göre ayarlanabilmesi.

Bu fikir, ABD’li e-ticaret sitesi On.com’un aklına gelmiş ve hemen belfie çubuklarından yaptırmış. Şu anda satışta olan bu çubukların satış fiyatı ise 79 dolar. Konu hakkında açıklama yapan şirketin yöneticisi Kevin Deegan, belfie çubuklarına çok yoğun talep olduğunu ve bu yüzden böyle bir aksesuarı geliştirdiklerini ifade etti.

Belfie modası şu anda Türkiye’ye ulaşmış durumda değil. Ancak bu moda Türkiye’ye ulaşır ulaşmaz ‘selfie’de olduğu gibi bu çubukları da herkesin elinde görmeye başlayacağımız kesin.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın