Beyaz ile Candan arasındaki atışmaya YouTube bereketi

Türkiye’deki en popüler talk şovmenlerinden biri olan Beyaz’ın Candan Erçetin ile birbirlerine cevap verdikleri atışma videoları haftalardan beri konuşuluyor. Konuşulmasının sebebi ise Candan Erçetin’in Beyaz’a, Beyaz’ın ise Candan Erçetin’e sürekli cevap verme videosu çekmesi.

Tam tamına 7 video ile tamamlanan Beyaz ile Candan Erçetin’in cevap verme videoları televizyonlarda olduğu kadar YouTube’ta da rekor seviyede izlendi. Beyaz’ın çektiği ilk video yaklaşık bir ayda 1 milyondan fazla kez izlendi. Candan Erçetin’in buna cevabı ise 1.2 milyon kez seyredildi. Bu videolar arasında en fazla izleneni ise geçtiğimiz hafta Beyaz’ın erkekler dayanışmasıyla verdiği yanıt oldu. Bu video ise 3.8 milyon kez izlendi. Geçtiğimiz hafta ise atışma tatlıya bağlandı. Bu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

İşçilerden de cevap var

Beyaz ile Candan Erçetin arasındaki atışma sürerken ’Schneider Elektrik’ şirketinin işçilerinde de cevap geldi. Greve gideceklerini anlatan işçiler sosyal medyada ve YouTube’ta ilgi çekti. İşçilerin çektiği videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın