Akıllı telefon kullanıcılarına bugün taksiler 1 TL

Taksicilerle yolcuları buluşturan akıllı telefon uygulaması BiTaksi kullanıcıları, 1 Haziran Pazartesi günü (bugün) 30 TL’ye kadar olan yolculuklarını 1 TL’ye yapacak. Kredi kartı veya BKM Express ile yapılacak ilk yolculuklarda geçerli olacak kampanya İstanbul ve Ankara’yı kapsıyor. 30 TL’ye kadar olan yolculuklarda 1 TL ödenecek olan kampanyada,  30 TL üzeri yolculukların ödemesi 29 TL düşürülerek tahsil edilecek.

Uygulamanın iPhone ve Android telefonlara ücretsiz indirilebileceğinin altını çizen BiTaksi kurucusu ve CEO’su Nazım Salur, pratik taksi yolculuğu deneyimini İstanbul ve Ankara’da yaşayan tüm kullanıcılarla paylaşmak istediklerini belirtti. Nazım Salur, “Kredi kartı ya da BKM Express seçeneğiyle taksi çağıracak yolcular, herhangi bir indirim kodu girmeksizin bu kampanyadan yararlanacak. Kampanya 1 Haziran Pazartesi günü saat 00:00 – 23:59 arasında geçerli olacak” diye konuştu.

BiTaksi uygulaması Appstore’dan  ve Google Play’dan  indirilebilir. “Cebindeki Taksi” sloganıyla Mart 2013’de kurulan BiTaksi’ye kayıtlı İstanbul’da 11 bin, Ankara’da ise 1000’in üzerinde sürücü bulunuyor. BiTaksi uygulaması, iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlara 1 milyon 250 bin kişi tarafından indirildi.

 


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın