Sarp Apak, Işıl Alben ve Sina Afra BKM Express için ‘basit’ oynadı

Bankalararası Kart Merkezi’nin (BKM) dijital cüzdan uygulaması BKM Express‘in “Teknoloji hayatı basitleştirmeli” sloganıyla yola çıkarak çekilen 3 yeni reklam filmi yayına girdi. “Basit Düşün! Basit yaşa!” mesajının işlendiği reklam filmlerinde milli basketbolcu Işıl Alben, popüler oyuncu Sarp Apak ve başarılı internet girişimcisi Sina Afra rol aldı.

Hayatın her alanında basit olmanın önemini aktaran reklam serisinde ünlü isimlerin kariyer hikayeleri ve günlük yaşamlarından yola çıkarak, BKM Express ile yapabildikleri aktarılıyor. BKM Express’in ödeme süreçlerini hızlandırarak hayatı nasıl basitleştirdiğinin anlatıldığı reklam serisinde, BKM Express mobil uygulaması üzerinden Sina Afra, online alışveriş ve Sarp Apak para gönderme işlemi yaparken, Işıl Alben ise otomobilinden inmeden aldığı yakıtın ücretini cep telefonu ile ödüyor.

Sosyal medyada #basityaşa ‘hashtag’i ile takip edilebilen BKM Express yeni reklam kampanyasında rol alan Sarp Apak, Işıl Alben ve Sina Afra’nın BKM Express ile hayatlarını nasıl basitleştirdiklerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Sarp Apak 

Işıl Alben

Sina Afra 


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın