Boyner’in spor arkadaşı SWEATers uygulaması yayınlandı

Sağlıklı yaşam ve spor aktivitelerini birlikte yapmak isteyenler içni geliştirilen spor arkadaşı uygulaması SWEATers, iOS ve Android için kullanıma sunuldu. App Store ve Google Play Store’da ücretsiz olarak yerini alan mobil uygulama SWEATers App Boyner imzası taşıyor.

Elif Boyner ve Melis Abacıoğlu Sezener’in girişimiyle kurulan SWEATers, kullanıcıların spor arkadaşı ve etkinlikler bulmasına yardımcı oluyor. Kullanıcılar, SWEATers ile amatör veya profesyonel spor arkadaşlarından spor salonlarına, sağlıklı yeme-içme mekanlarından spor markalarına kadar pek çok bilgiye harita üzerinden erişebiliyor.

Elif Boyner & Melis Abacıoğlu Sezener

Golften oryantiringe, koşudan yelkene, Amerikan futbolundan dövüş sporlarına ve futboldan basketbola kadar tüm sporları içerisinde barındıran SWEATers App’in tanıtım toplantısında konuşan Elif Boyner, yaptıkları araştırmada insanların genellikle spor arkadaşı bulamadıkları için spor yapmayı bıraktıklarına dikkat çekti.

Hedef ilk yılda 100 bin üye

SWEATers kullanıcılarının HADİ! diyerek birbirlerini motive edeceklerini belirten Boyner, “SWEATers, iOS App Store ve Google Play Store üzerinden yayınlandıktan sonra bir haftada 4 bin kullanıcıya ulaştık” dedi. Melis Abacıoğlu Sezener ise uygulama ile ilgili şunları söyledi:

Kokopeli Spor ve Mobil Uygulamaları Anonim Şirketi çatısı altında hayata geçirdiğimiz SWEATers, kısa süre içinde melek yatırımcıların ilgisini de çekti. Önümüzdeki dönemde melek yatırımcılarla anlaşarak uygulamamızın gücünü artıracağız. İlk hedefimiz bir yıl içerisinde 100 bin üyeye ulaşmak olacak. Ayrıca kurucu üye olarak gördüğümüz ilk 5 bin kullanıcımızın geri dönüşleri doğrultusunda uygulamamızı geliştirmeyi sürdüreceğiz.”

#HADİ ile harekete geçiriyor

Sporseverleri tek bir uygulamada buluşturmayı hedefleyen SWEATers’ta şu özellikler bulunuyor:

  • İlgilenilen spor branşına ve seviyelerine göre spor arkadaşı bulma,
  • #HADİ isimli etkinliklerle spor faaliyetlerine ya da spontane aktivitelere katılma,
  • Kullanıcılar tarafından kendi #HADİ’leriyle yeni etkinlikler oluşturabilme,
  • Harita üzerinden spor arkadaşlarını görebilme,
  • Spor arkadaşları yani “SWEATerlar” ile uygulama üzerinden mesajlaşma,
  • Sağlıklı yeme-içme yerleri, spor salonları, spor mağazalarını bulma ve özel indirimlerden yararlanma.

250’den fazla SWEATStop’ta indirim sunuyor

SWEATStop olarak isimlendirilen 250’den fazla sağlıklı yeme-içme mekanı, spor salonu ve spor markası ile anlaşma imzalayan SWEATers’ta kullanıcılar, sporla ilgili mekanlar hakkında bilgi alırken bu mekanlarla ilgili fırsatlara da ulaşabilecek.

Şu anda ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan SWEATStop’ların kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılması hedefleniyor. SWEATers, SWEATStop’ların yanısıra Nike, New Balance, Decathlon, Under Armour, MAC, Columbia, Supplementler.com ve Cafe Nero gibi anlaşma yapılan üye markalardan fırsatlar da sunuyor.

SWEATers App’i ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

iOS

Android


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın