Dünyanın en hızlı oyun klavyesi Türkiye’de satışa çıktı

Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği “dünyanın en hızlı mekanik klavyesi” olma özelliğine sahip Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard Türkiye’de satışa çıktı. Özel Logitech Romer-G anahtar ile diğer mekanik tuşlara göre yüzde 25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunan Logitech G910, oyunseverlerin ve e-Spor oyuncularının yorumları doğrultusunda geliştirildi.

Orion Spark’ta bulunan yeni Romer-G anahtarları, 1.5 mm’lik harekete geçirme alanıyla rakip mekanik anahtarlara kıyasla yüzde 25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunuyor. 70 milyon tuş darbesine dayanıklı Orion Spark, pazardaki diğer ürünlere göre yoğun oyun oynamadan kaynaklanan aşınmaya karşı yüzde 40 daha uzun ömürlü. Logitech G910’ın her bir tuşu, 16.8 milyon farklı renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyor.

Mobil cihaz uyumu ve 27 komut desteği

Oyun geliştiricilere kendi oyunları için özel içerikler katan küçük uygulamalar geliştirebilme imkanı sunan Logitech G910’te bulunan Arx Control uygulaması, oyun içi bilgileri, sisteminizin performans durumunu ve medya kontrolüne mobil cihazınızla ulaşmanızı sağlıyor. Logitech-+G910_DETAIL1_72_dpi

Oyun kontrollerini ve macroları programlanabilir dokuz G tuşuna atayarak favori oyunları özelleştirebilen Logitech G910, üç profil üzerinden 27 komuta kadar destekliyor. Logitech Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre Logitech G910’un Türkiye için tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil 749 TL olarak belirlendi.

Logitech G910’un özellikleri ve nasıl çalıştığıyla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın