Hollandalı BabyWatcher ultrason cihazını eve getiriyor

Bebek bekleyen ailelere yönelik olarak evde kullanım için geliştirilen ultrason cihazı BabyWatcher Türkiye pazarına giriş yapıyor. Evde ultrason cihazı BabyWatcher2017 Avrupa En İyi Bebek Teknolojisi ve 2017 Avrupa İnovasyon Ödülü’ne de sahip.

Hamilelik dönemindeki ultrason görüntüleme hizmetini küçük bir cihaz ve mobil uygulama aracılığıyla evlere taşıyan cihaz, anne ve babalara bebeklerinin görüntülerini izleyebilme, kaydetme ve paylaşma imkanı sunuyor. Hamilelik boyunca dilediğiniz zaman bebeğinizi görmek imkanı veren cihaz, Aralık ayında Türkiye’de satışa çıkacak.

Evde ultrason cihazı nasıl kullanılıyor?

Herhangi bir tıbbi uzmana ihtiyaç olmadan bebeğin hareketlerinin ve büyüyüşünün gözlemlenebildiği ve bunun beraber 2 boyutlu video ve fotoğraf kaydı yapılmasını sağlayan BabyWatcher’da 3 gün, 1 hafta veya 2 haftanın yanısıra uzun süreli kiralama seçenekleri de bulunuyor.

2017 sonunda Android ve iOS için Google Play ve App Store‘da uygulamaları da indirilebilecek olan ürün, “Save and Share” (kaydet ve paylaş) özelliği ile kaydetme, saklama ve sosyal medyada paylaşma imkanı da veriyor. Ürünle birlikte özel jeli de kullanıcılara sunuluyor.

Hollanda merkezli bir girişimin ürünü olan cihazın Türkiye fiyatı henüz açıklanmadı. Ancak ürünün Avrupa’daki kiralama fiyatlarının 59 Euro’dan başladığını belirtelim.

CES 2017‘de de boy gösteren Babywatcher’ın nasıl çalıştığını merak edenler ise ürünün tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın