Facebook bu yıl biri Türkiye’de 45 ülkede F8 buluşması yapacak

Sosyal ağ Facebook, yılın en büyük geliştiriciler etkinliği F8 teknoloji konferansını kutlamak için bu yıl F8 buluşmalarının sayısını yüzde 50 artırdığını açıkladı. Dünya çapında 45 ülkede F8 buluşmaları düzenleyecek olan Facebook’un bu büyük etkinliğinin duraklarından biri ise Ankara ile Türkiye olacak. F8 Ankara etkinliği 18 Nisan’da gerçekleştirilecek.

18-19 Nisan 2017’de San Jose, California’da gerçekleşecek F8 konferansı kapsamında 45 buluşma düzenlenecek. Her etkinlik, F8 açılış konuşmasının (keynote) gösterimi ile başlayacak ve “networking” ile devam edecek.

F8 Buluşmaları, Amerika’da 14 şehirde, Asya’da 11 ve Türkiye’nin de yer aldığı EMEA bölgesinde 20 farklı şehirde gerçekleştirilecek. Sosyal ağın dünya çapındaki geliştiricilerinin katıldığı konferansta, Facebook platformundaki en son yenilikler ve projeler sahneye çıkacak.

F8 Ankara buluşması 18 Nisan’da ODTÜ’de

F8’in Türkiye ayağının gerçekleştirileceği Ankara’daki etkinliğe ODTÜ ev sahipliği yapacak. Ankara’daki F8 buluşması, ODTÜ Teknokent‘te yer alan İkizler Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

18 Nisan Salı günü Türkiye saati ile 18:30’da başlayacak olan F8 konferansı için Türkiye’deki geliştiriciler ve konuya ilgi duyanlar www.fbf8.com/watch adresinden kayıt yaptırarak etkinliği canlı yayınla takip edebilecek. 

F8 Meetup Ankara buluşmasına kayıt yaptırmak için burayı tıklayabilirsiniz. F8 konferansı etkinliği ile ilgili ayrıntılı bilgilere ise Facebook’un blog yazısının yer aldığı developers.facebook.com/blog/post/2017/03/22/F8-meetups-45-cities/ adresinden ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın