FB Yandex uygulamasının iPhone (iOS) sürümü yayınlandı

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Yandex ile geliştirdiği FB Yandex projesi için iPhone (iOS) uygulaması yayınlandı. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruya göre iPhone (iOS) kullanıcıları artık FB Yandex kullanabilecek.

iPhone modelleri için geliştirilen iOS uygulaması ile yapılacak her arama proje kapsamında değerlendirilecek. Taraftarların yaptığı aramalar başına Fenerbahçe Spor Kulübü ek gelir sağlayacak. Bu gelir ise transferler de kullanılacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın paylaştığı bilgilere göre FB Yandex kullanıcılarının sayısı 1.7 milyonu geçmiş durumda. iPhone modellerinde kullanılabilecek iOS uygulaması ile bu rakamın çok kısa bir zamanda hızla artmasını bekliyoruz.

FB Yandex, iPhone modellerinde nasıl kullanılıyor?

FB Yandex, iPhone uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize uygulama mağazası App Store’dan indirin. İndirdikten sonra bu uygulamayı açarak, internetteki tüm aramalarınızı buradan yaparak Fenerbahçe Spor Kulübüne destek olmaya başlıyorsunuz.

Fenerbahçe Yandex uygulaması ile sorgularınızı klavyede yazarak ya da sesli olarak yapabilirsiniz. Aradıklarınızı daha hızlı bulmanızı sağlamak için, bazı soruların yanıtları doğrudan arama kutusunun ipuçlarında yer alır. Örneğin hava durumu, döviz kuru gibi bilgileri, sorgunuzu tam yazmadan bile Fenerbahçe Yandex mobil uygulaması ile öğrenmeniz mümkün.

fb-yandex-iphone-uygulama

FB Yandex nedir?

Peki FB Yandex nedir? Kullandığınız internet tarayıcısının (browser) arama çubuğuna, www.yandex.com.tr/fb veya fb.yandex.com.tr yazıp, yaptığınız her arama kulübünüze maddi destek sağlayacak. Eğer internette arama yaparken, her defasında bu adresi yazmak istemiyorsanız, kullandığınız tarayıcının ana arama motorunu bir defa olarak www.yandex.com.tr/fb olarak değiştirip, kullanmanız da mümkün. Eğer Fenerbahçe’ye doğrudan internet tarayıcınız üzerinden yapacağınız aramalarla destek olmak istiyorsanız; https://browser.yandex.com.tr/fb adresinde bulunan Fenerbahçe için özel hazırlanmış tarayıcının programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

FB Yandex’in iPhone modellerinde kullanmak için App Store’dan indirebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

2 comments

Bir Cevap Yazın