FIFA 16 Fenerbahçe özel versiyonu satışta!

Yandex ile işbirliği ve Facebook’ta logolu profil fotoğrafları gibi dijital alanlarda işbirliklerini hızlandıran Fenerbahçe’den yeni bir adım daha geldi. En çok sevilen futbol oyunlarından biri olan FIFA 16, Fenerbahçe taraftarları için özel versiyonu ile satışa çıktı.

FIFA 16 Fenerbahçe özel verisiyonu, takımın yıldız oyuncularından oluşan kapağı ile dikkat çekiyor. Robin Van Persie, Nani ve Fernandao’nun kapak yıldızı olduğu FIFA 16 Fenerbahçe özel versiyonunu, sınırlı sayıda üretildi. Xbox One,PS4, PC,Xbox 360 ve PS3 konsolları seçenekleri bulunuyor.

FIFA 16 Fenerbahçe satış fiyatı ne kadar?

Fenerbahçe’nin sosyal medya hesaplarından duyurduğu bilgilere göre FIFA 16 Fenerbahçe özel verisiyonu, oyun satış noktalarının yanı sıra Feneriumlar’da da satışa çıkacak. İnternetten satın almak isteyenler ise Fenerium.com.tr’den oyunun siparişini verebiliyor. Peki FIFA 16 Fenerbahçe özel versiyonunun satış fiyatı ne kadar? FIFA 16 Fenerbahçe özel versiyonunun satış fiyatı 290 TL.

Hazır laf FIFA 16’dan açılmışken oyunun özelliklerini hızlı bir şekilde hatırlatalım. Oyun içinde Tüm Sahada Yenilik, FIFA Antrenörü, Kadın Milli Takımları gibi dikkat çeken yenilikleri bir arada sunan FIFA 16’da, Türkiye’den 18 Süper Lig takımı da yer alıyor. Bu yıl sahadaki her bir pozisyonu dikkate alarak taraftarlardan gelen geri bildirimlerle hangi noktalarda değişiklik yapılmasının istendiğini değerlendirdiklerini söyleyen EA Sports FIFA Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü David Rutter, “EA Sports FIFA’nın köklü tarihindeki en dengeli ve heyecan verici futbol oyununu geliştirmek için yola çıkıyoruz. Taraftarlar ister orta sahada kısa ve isabetli paslaşmaları, ister orta açmayı tercih etsin, FIFA 16’nın güzel yanı, oyuncuların nasıl istiyorlarsa öyle oynamalarına ve sahada bu yolla başarıyı yakalamalarına izin vermesi olacak” dedi.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın