Türkiye’deki Galaxy Note 7 Değişim Programı uzatıldı

Samsung Electronics Türkiye, Galaxy Note 7 Değişim Programını eski ve yeni seri tüm Galaxy Note 7 ürünlerini kapsayacak şekilde güncellendiğini duyurdu. Samsung’tan yapılan duyuruya göre Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) bilgisi dâhilinde güncellenen Türkiye’deki Galaxy Note 7 Değişim Programı uzatıldı. Galaxy Note 7 sahipleri, 30 Kasım 2016 tarihine kadar Değişim Programı’na katılabilecek. 

galaxy-note-7-degisimTarihin uzatılmasında, Türkiye’deki Galaxy Note 7 sahiplerinin değişim programına katılma oranının dünya ortalamasının çok altında kalmasının etkili olduğu belirtiliyor.

30 Kasım’da sona eriyor

Duyuruda, “Samsung Electronics Türkiye olarak kullanıcılarımızın güvenliği birincil önceliğimiz olduğu için; tüm Galaxy Note 7 ürünü kullanıcılarımızdan cihazlarını kapatmalarını ve güncellenmiş Galaxy Note 7 Değişim Programı’na katılmalarını önemle talep ediyoruz” denildi.

30 Kasım 2016 tarihine kadar uzatılan Değişim Programı çerçevesinde Galaxy Note7 kullanıcılarına şu seçenekler sunuluyor:

  • Galaxy Note 7’yi Galaxy S7 edge 32 GB ile değiştirmek
  • Galaxy Note 7 ve varsa aksesuarları (telefon kılıfı ve ekran koruyucusu) ve telefon sigortası (kasko) için para iadesi almak

Uçağa binecekler için özel açıklama

samsung-galaxy-note-7-havaalaniSamsung, havayolu ile seyahat etmeyi planlayan Galaxy Note 7 kullanıcıları için ise şu özel açıklamayı yaptı:

“Bazı havayolu firmaları Galaxy Note7 cihazlarının kapalı olsalar dahi uçuş sırasında kabin ve bagaj içerisinde taşınmasını yasaklamıştır. Size uçuşunuzdan önce en iyi şekilde destek olabilmek amacıyla İstanbul (Atatürk ve Sabiha Gökçen), Ankara ve İzmir havaalanlarında Note 7 servis noktaları hizmete açılmıştır. Eğer havayolu ile seyahat etmeyi planlıyorsanız daha fazla bilgi almak için lütfen Samsung Çağrı Merkezi’ni 0850 222 0847 numaralı telefondan arayınız.”


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın