Galaxy Note 7 Türkiye’de satışa çıkıyor

Samsung, Galaxy Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 7nin Türkiye fiyatı açıklandı. Samsung’un bu ayın başında tanıttığı yeni amiral gemisinin Türkiye tanıtımında verilen bilgiye göre Galaxy Note 7 Türkiye fiyatı 3599 TL olacak. Galaxy Note 7’nin Türkiye tanıtımında verilen bilgiye göre Samsung’un yeni amiral gemisi 26 Ağustos’ta satışa sunulacak.

1471950268_tansu_yegen_note7İris tanıma, kablosuz şarj, suya dayanıklılık, yeni güvenlik ve S Pen özellikleriyle gelen Galaxy Note 7’nin tanıtımında konuşan Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, Galaxy Note 7 için ön sipariş veren kullanıcıların Galaxy VR’a ücretsiz sahip olacağını söyledi. Yeğen, Türkiye’deki VR ekosistemini geliştirmek için Digiturk ile yaptıkları Gear VR Lig iş birliği hakkında ise şunları söyledi:

“18 Eylül’den itibaren Spor Toto Süper Lig’te her hafta bir maç VR teknolojisi ile yayınlanacak. Gear VR Lig’i izlemek için Digiturk Lig TV abonesi olmak da gerekmeyecek, Gear VR Lig’te maç satın alılabilecek.”

Samsung Pay 2017’de Türkiye’de olacak

1471950612_Lifestyle_06_Note7Tansu Yeğen, Note 7 lansmanında Samsung’un mobil ödeme sistemi Samsung Pay Türkiye için de resmi tarih verdi. Yeğen, şunları söyledi:

“Samsung Pay, Ocak 2017’den itibaren Türkiye pazarına girecek. Galaxy Note 7 ile gelen iris tanıma özelliği ise Ödeal uygulamasına entegre edildi. Ayrıca Türkiye’de 2 banka ile de iris tanınma ile mobil bankacılık işlemlerinin yapılabilmesi için çalışıyoruz. Bu 2 banka, çok yakında iris tanımayı, mobil bankacılık ürünlerine entegre edecek.”

Galaxy Fırsatları uygulaması çıktı

galaxy-firsatlariSamsung, Galaxy Note 7 ile birlikte tüm Galaxy kullanıcılarının faydalanabileceği, “Galaxy Fırsatları” uygulamasını da kullanıcılara sundu. Galaxy telefon kullanıcılarına, Türkiye’nin 81 ilindeki 1500 noktada sağlanan özel fırsatları bir araya getiren uygulama, Samsung’un uygulama mağazasının yanısıra Google Play‘den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Galaxy Fırsatları ile kahvaltı, yemek, tatil, turlar, SPA, masaj, güzellik, aktivite, sağlık, eğitim  ve hizmet gibi kategorilerde Galaxy kullanıcılarına özel indirim ve fırsatlar, konum bazlı olarak sunuluyor.

Türkiye’de 26 Ağustos’tan itibaren 3599 TL’lik fiyatla satışa çıkacak olan Galaxy Note 7’nin tüm özelliklerine buradan erişebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

1 comment

  1. Pingback: Galaxy Note 7 Türkiye’de 26 Ağustos’ta Satışa Çıkıyor – Bilgitivi

Bir Cevap Yazın