Garanti BonusFlaş uygulaması 2 milyon indirilme sayısına ulaştı

Garanti Bankası’nın banka ve kredi kartları için geliştirilen BonuşFlaş uygulaması, kullanıma sunulduğu Kasım 2015’ten bu yana toplam indirilme sayısı 2 milyona ulaştı. Garanti Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre toplamda 1 milyon aktif kullanıcıya ulaşan BonusFlaş’ın tanıtımından bugüne kadar geçen 9 aylık sürede, uygulama üzerinden 3.9 milyon kampanya katılımı gerçekleştirildi.

iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen BonusFlaş’ın kampanya takibi, kart bilgileri sorgulama, limit artırım talebi, borç ödeme ve mobil ödeme gibi işlemleri tek bir platform üzerinde topladığı ve marka işbirlikleriyle ayda ortalama 500 fırsat sunduğu belirtildi.

onur-gencKonuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Vekili ve Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç, “1 yılda 1 milyon kullanıcı hedefiyle yola çıktığımız BonusFlaş’ın, tanıtımının ardından 2 ay içinde bu rakama ulaşması ve 9 ay içerisinde 2 milyon kişi tarafından indirilmesi, bizim için ayrı bir gurur kaynağı oldu. Müşterilerimiz, uygulama içerisinde en çok kampanya katılım, kart harcamalarını görüntüleme, peşin yaptıkları işlemleri taksitlendirme ve kredi kartı borç ödeme fonksiyonunu kullanıyor” dedi.

BonusFlaş ile kullanıcılar, sahip oldukları tüm Garanti banka kartı ve kredi kartlarını aynı platformda kontrol edebiliyor. Harcama alışkanlıklarını analiz ederek müşteriler için en uygun kampanyaları öneren uygulama ile kullanıcılar, tercih ettikleri kampanyaya tek bir dokunuşla katılabiliyor, güncel harcama, kalan limit, kazanılan bonus gibi bilgileri anlık takip edebiliyor.

BonusFlaş uygulamasını yükleyen Garanti Bankası kart kullanıcıları, internet alışverişlerini, cep telefonları üzerinden sadece şifre girerek yapabiliyor. Belirli özelliklere sahip cep telefonu kullanıcıları, temassız POS özelliği olan üye işyerlerinde, kartlarını cüzdandan çıkarmaya gerek olmadan cep telefonlarıyla temassız ödeme gerçekleştirebiliyor.

Rakamlarla BonusFlaş uygulaması

Toplam İndirme Sayısı (Kasım 2015 – Ağustos 2016): 2 milyon

2016 Sonunda Hedef İndirme Sayısı: 1 milyon müşteribonusflas-indir

Kampanya Katılımcı Sayısı: 3.9 milyon

Kart Bilgisi Görüntüleme Sayısı: 27 milyon

Toplam Görüntüleme Sayısı: 283 milyon

1 Günde En Yüksek Görüntüleme: 2.7 milyon

Mobil finansal uygulama performansı: En fazla indirilen 5. uygulama ve kullanım oranı en yüksek (yüzde 65) finansal mobil uygulama


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın