Garanti’den yeni mobil bankacılık uygulaması: GarantiOne

Garanti Bankası’nın 2013 yılında kullanıma sunduğu mobil bankacılık uygulaması iGaranti, yerini GarantiOne’a bıraktı. Garanti BankasıiGaranti’nin yeni versiyonu olarak uygulama mağazalarında yayınladığı GarantiOne ile 18-25 yaş arası gençlere odaklanıyor. 

garantione-uygulamaiOS ve Android platformları için yayınlanan GarantiOne’da para transferleri ücretsiz gerçekleştirilebiliyor.  Kullanıcılar, uygulamanın ana sayfası üzerinde bulunan “Paranı ve Harcamalarını Takip Et” bölümünden, harcamalarını kategori bazlı inceleyebiliyor.

GarantiOne kullanıcıları harcamalarını ayrıca, kendilerine benze diğer Garantililere göre ne durumda olduğunu görebiliyor. “Kazandıran Kampanyalar” adı altında, marka işbirlikleri ile indirim, ödül ve sürpriz kuponlar sunan GarantiOne’ın öne çıkan bir diğer özelliği ise “Hediye Gönder”.  

Uygulamada yer alan “Hediye Gönder” özelliği ile mobil bankacılık kullanıcıları, arkadaşlarına ve sevdiklerine farklı sektör ve markalardan hediye çeki gönderebiliyor, bu hediye çeklerine mesaj, fotoğraf veya video ekleyebiliyor. “Hızlı İşlemler” ile uygulamaya giriş yapmadan kampanyalara katılma, en yakın ATM/şubeyi öğrenme, QR ile kart olmadan da para çekebilme, GarantiOne’ın diğer özellikleri arasında.

‘Bana benzeyenler ne harcıyor?’

garanti-oneblogGaranti Bankası, yeni uygulaması GarantiOne ile birlikte gençlere odaklanan yeni blogu oneblog’u da yayına aldı. 18-25 yaş arasındaki gençlere hitap eden oneblog’ta, etkinlik, seyahat, müzik, sinema ve teknoloji dünyasına dair gelişmeler sunuluyor.

GarantiOne nasıl kullanılır?

GarantiOne uygulaması 18-25 yaş arasındaki kullanıcılar için geliştirilmesine karşın, şu anda tüm Garanti müşterileri uygulamayı kullanabiliyor. Ancak 3 Ocak 2017 tarihinden sonra GarantiOne’ın sadece 25 yaşın altındaki müşterilere açık olacağını da belirtelim. Diğer müşteriler için ise Garanti Cep uygulaması kullanılabilir olacak.

garantione-logoGençlerin, “Bu para nereye gidiyor?”, “Bana benzeyenler ne harcıyor?”, “Onun doğum günü yaklaşıyor, ne almalıyım?”, “Harcarken kazandıran banka olur mu?” gibi sorularının cevaplarını vermeyi amaçlayan GarantiOne uygulamasını aşağıdaki linklerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iOS

Android


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın