Teknolojide 2016 yılının yıldızlarını siz seçin [Anket]

GittiGidiyor, teknoloji editörleri Timur Sırt, Erdal Kaplanseren, Mahmut Saral ve Necdet Çalışkan’ın jüriliğinde hazırlanan  “2016’nın Teknoloji Yıldızları” anketi ile geçen yılın teknoloji yıldızlarını seçiyor.  GittiGidiyor Teknolojinin Yıldızları anketi, sosyal anket platformu Poltio üzerinden gerçekleştiriliyor.

Anket ile 15 Şubat’a kadar sürecek oylama sonucunda halkın seçimiyle teknolojinin en çok beğenilen yıldız ürünleri ortaya çıkacak. GittiGidiyor ve Poltio işbirliğiyle hayata geçirilen anketin soruları, teknoloji editörleri Timur Sırt, Erdal Kaplanseren, Mahmut Saral ve TeknoYO! kurucu editörü Necdet Çalışkan’ın liderliğinde hazırlandı. 2016’nın teknoloji yıldızları halkın vereceği cevaplara göre belirlenecek.

Teknolojinin Yıldızları anketinde oylama 15 Şubat’a kadar sürecek. Farklı kategorileri kapsayan bir liste üzerinden yapılacak oylama sonucunda katılımcılar tarafından en çok oylanan ürünler 17 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirilecek ve GittiGidiyor’un sosyal medya hesaplarından duyurulacak canlı yayın ile açıklanacak.

Yılın en beğenilen ürünleri belli olacak

Oylama yapılacak kategoriler: Yılın bilgisayarı, en iyi oyun bilgisayarı, en iyi tablet, yılın telefonu, en iyi ekonomik akıllı telefon, en yenilikçi telefon, en iyi aksiyon kamera, en iyi oyun konsolu, yılın televizyonu, en yenilikçi televizyon, en iyi ekonomik televizyon, en akıllı saat, en iyi akıllı bileklik, en iyi kulaklık.  

Herkese açık olan ve katılım için kayıt gerektirmeyen ankette oy kullanmak isteyenlerin gittigidiyor.com/teknolojinin-yildizlari sayfasını ziyaret edip “Teste Başla” butonuna tıklaması yeterli oluyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın