Google Play Gazetelik’in Türkiye uygulaması açıldı

Google, haber akışı uygulaması Google Play Gazetelik’i (Newsstand) Türkiye’nin önde gelen gazete ve dergilerini de kapsayacak şekilde genişletti. İlk olarak Google Play Gazetelik’in Android uygulaması üzerinden erişilebilen yenilikle, Türkiye’nin önde gelen gazete ve dergilerine tek bir noktadan ulaşılıp, abone olunabiliyor.

Google Türkiye’nin resmi blogunda yer alan açıklamaya göre bugünden itibaren Google Play Gazetelik’in Android uygulaması üzerinden birçok yabancı yayının yanı sıra, Türkiye’den 60’in üzerinde yayına ulaşılabiliyor. Kullanıcıların takip ettikleri dergi, gazete ve blogları tek bir noktada toplayan uygulamada ilgi alanınıza giren haberler, takip sıklığınıza göre üst sıralara taşınıyor.

Uygulama üzerinden parmaklarınızı kaydırarak makalelere, resimlere, ses ve videolara erişilebilirken, makaleleri daha sonra bakmak için işaretlemek veya “offline” iken okumak da mümkün.

TeknoYO!’da Google Play Gazetelik’te

Google-Play-Gazetelik1

Türkiye’deki günlük gazetelerden, popüler dergilere, hobi ve seyahat yayınlarından bloglara kadar geniş bir yelpazeyi Türk kullanıcılara sunan Google Play Gazetelik uygulaması veya Google News üzerinden TeknoYO!’nun içeriklerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Android kullanıcıları, Google Play Gazetelik uygulamasını buradan ücretsiz olarak indirip, kullanmaya başlayabilir.

 

 


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın