Gram Games Six! oyunu ile 4 günde 1 milyon kişiye ulaştı

Mobil oyun dünyasında 1010! ve Merged! Oyunlarıları ile dikkat çeken yerli oyun geliştiricisi Gram Games’in yeni bulmaca oyunu Six! yayınlanmasının hemen ardından yeni bir rekora imza attı. Gram Games Six! oyunu dünya genelinde 4 günde 1 milyon kişi tarafından indirildi.

Yerli oyun geliştiricisi Gram Games’in yeni oyunu Six!’te kullanıcılar, tuğlalarla örülü bir kulenin tepesindeki altıgen bloğu, altındaki farklı şekillerdeki tuğlalara dokunup patlatarak aşağı indirirken, kulenin kenarlarından aşağı düşürmemeye çalışıyor.

ABD’de Pokemon GO’yu geçti

six-oyunu-gram-gamesSix! oyununun en çok indirildiği ülkelerin başında ABD, İngiltere, Kanada, Danimarka ve Fransa geliyor. Bunun yanı sıra Six!, 13 ülkenin App Store’unda, tüm kategorilerde ilk 5’e girmiş durumda. Hatta Six! ABD’de ücretsiz oyunlar kategorisinde Pokemon GO’yu da geride bırakarak, ikinci sıraya yerleşti.

Kulenin tepesinde yer alan altıgeni, tuğlaları patlatarak kenarlardan düşürmeden aşağıya indirme üzerine kurulu olan Six!, iOS cihazlar için App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Öğrenmesi ve oynaması basit olan Six!’te oyun severler arkadaşlarının skorlarını geçerek, meydan okuyabiliyor. 

Zaman ve hak sınırı olmadan, ister birkaç dakika ister saatler boyu oynanabilen Gram Games’in yeni oyununu buradan indirebilirsiniz. Six!, Merged! ve 1010! başta olmak üzere Gram Games’in hikayesi ve oyunları ile ilgili ayrıntılı bilgiye ise şuradan erişebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın