Hilary Duff Tinder’ın bağımlısı oldu

ABD’li sinema oyuncusu, şarkıcı ve popüler kültür ikonu olan Hilary Duff, son dönemlerin en popüler arkadaşlık uygulamalarından Tinder’ın bağımlısı oldu. E! Online’a konu hakkında açıklama yapan Hilary Duff, Tinder’ı aktif olarak kullandığını ve geçtiğimiz günlerde Tinder’dan tanıştığı biriyle flört etmeye başladığını söyledi.

Hokey oyuncusu Mike Comrie’den ayrıldıktan sonra sosyal ağları daha aktif kullanmaya başladını ifade eden Duff, Tinder’da şu ana kadar 9 kişiyle eşleştiğini sözlerine ekledi. Duff, “Tinder’da tanınmamak için sadece ismimi söylüyorum. Eşleştiğim kullanıcıların bazıları beni tanıyor. Ancak tanımayanlar Tinder kullandığıma inanamıyor. Şu anda Tinder’da tanıştığım biriyle görüşüyorum” dedi.

Hilary Duff’ın Tinder kullanması biraz magazinsel bir haber gibi görünse de aslında arkadaşlık uygulamalarının son dönemde geldiği noktayıanlatmaya yetiyor. Artık, sıradan kullanıcılardan daha çok ünlülerde bu uygulamaları kullanarak yeni insanlarla tanışmayı tercih ediyor. Bundan sonra arkadaşlık uygulamalarında çok farklı örnekler görmeye devam edeceğiz gibi.

Tinder hakkındaki tüm ayrıntılara daha önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın