Haftanın indirimli 11 teknoloji ürünü

Yeni yıl için geri sayım başladı. 2015’i geride bıraktığımız 2016’ya “merhaba” dediğimiz bu günlerde yılbaşı indirimleri teknoloji indirimleri kaçmaz. Akıllı telefonlardan tabletlere, akıllı saatlerden ısıtıcılara kadar birçok indirim kaçmaz. Biz de Haftanın Fırsatları yazı dizimizde haftanın en çok indirimli ürünlerine yer verdik.

Kliksa ile hazırladığımız bu listede en çok indirim yapılan ürünleri bulabilirsiniz. Ürünleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak veya satın almak için başlığa veya ürün fotoğrafına tıklamanız yeterli. İşte haftanın en çok indirim yapılan teknoloji ürünleri…

 

1- HTC One m8

htc-one-m8-indirim

Son dönemlerin en popüler akıllı telefon modellerinden biri olan HTC One m8, indirime giren modeller arasında. Özel tasarımlı kasası ve donanım performanslarıyla mutlaka göz atmanız gereken akıllı telefon modelleri arasında.

Fiyat: 1499 TL

 

2- Samsung Galaxy S5

samsung-galaxy-s5-indirim

Samsung’un en iyi akıllı telefon modelleri arasın girmiş seçeneklerden biri olan Galaxy S5, indirime girmiş durumda. 5.1 inçlik ekrana ve 4 çekirdekli işlemciye sahip olan model indirimli fiyatıyla dikkat çekiyor.

Fiyat: 1339 TL

 

3- iPhone 6

iphone-6-indirim

Apple’ın son akıllı telefon modellerinden biri olan iPhone 6, indirime girdi. 4.7 inçlik ekrana sahip olan model, tasarımıyla tüm teknoloji meraklıların gözdesi. iPhone 6’daki indirimi kaçırmayın.

Fiyat: 2529 TL

 

4- Samsung Gear S2 Sport Beyaz Akıllı Saat

samsung-galaxy-gear-s2-indirim

Fiyat/performans olarak değerlendirildiğinde en iyi akıllı saat modelleri arasında yerini alan Samsung Gear S2 daha ilk günden dikkat çekmeyi başardı. Beyaz kayışlı modeli mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Fiyat: 899 TL

 

5- LG LED 300 Lumen Projeksiyon

lg-ph300-projeksiyon-indirim

Televizyon teknolojisi her geçen gün çok daha iyi olmaya devam etse de projeksiyon cihazları güçleniyor. Bunun son örneklerinden biri LG LED 300 Lumen Projeksiyon oldu.

Fiyat: 949 TL

 

6- Pioneer Kablosuz HIFI Sistem

pioneer-kablosuz-hifi-ses-sistemi

Ses sistemleri deyince akar sular duruyor. Daha ayrıntılı ses duymak için ise HIFI sistemleri en iyi seçeneklerden. Bu modellerin başında da Pioneer’ın kablosuz bu sistemi dikkat çekiyor.

Fiyat: 282.9 TL

 

7- Arçelik K 3284 Gurme Otomatik Çay Makinesi

Arçelik-K3284-Gurme-Otomatik-cay-Makinesi-indirim

Son dönemlerin en popüler teknolojileri arasında otomatik çay demleme makineleri geliyor. Çayı koyup otomatik olarak demlendiği bu makinedeki indirime mutlaka göz atın.

Fiyat: 389.9 TL

 

8- Airborne Cargo Mars

Airborne-Cargo-Mars-indirim

Yoksa bir drone mu hayal ediyorsunuz? Cevabınız evet ise bu ürün tam sizlik. Hem fiyatı hem de özellikleri açısından bu drone modelini tercih etmemek için hiçbir sebep yok!

Fiyat: 375.9 TL

 

9- Apple iPad Air 16 GB

apple-ipad-air-2

Listemizin olmazsa olmazları arasında yer alan iPad bu hafta da indirimli ürünler arasın. 9.7 inçlik ekranıyla günümüzün tüm ihtiyaçlarına cevap veren model indirimde. Kaçırmayın!

Fiyat: 1049 TL

 

10- Layla Kulaküstü Kulaklık Gunmetal

layla-kulaklik-indirim

Herkeste olan kulaklıkların dışına çıkın ve yeni tasarımlı bir kulaklık satın alın. Layla’nın bu yeni modeli tam sizin için. Özel olarak tasarlanmış bu modeldeki indirim dikkat çekiyor.

Fiyat: 655.9 TL

 

11- UFO Micatronic Infrared Isıtıcı

UFOiMICATRONIC-2300-indirim

Mâlum, kış ayları geldi. Isınmak için en önemli cihazların başında gelen infrared ısıtıcılar bu aylarda oldukça popüler. Siz de bir infrared ısıtıcı almak istiyorsanız bu indirimi kaçırmayın.

Fiyat: 259 TL


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın