Instagram’a nihayet çoklu hesap desteği geldi!

Fotoğraf ve video paylaşım temelli sosyal paylaşım ağı Instagram’da kullanıcıların uzun süredir beklediği birden fazla hesabı yönetme özelliği nihayet geldi. Sosyal ağın geçtiğimiz Kasım ayında test çalışmalarına başladığı çoklu hesap ve hesaplar arası geçiş desteği, sonunda kullanıcılara sunuldu. 

Instagram’ın Twitter hesabından duyurulan yeni özellikle artık tek bir Instagram uygulaması üzerinden birden fazla hesaba giriş yapılabilecek. 9 Şubat 2016 itibariyle hem iOS hem de Android cihazlar için aktif olarak sunulan bu özellik, Instagram’da birden fazla hesabı bulunan ve bu yüzden sürekli hesap değiştirmek zorunda kalan kullanıcıların işini oldukça kolaylaştıracak.

Instagram’da birden fazla hesap nasıl kullanılır?

Birden fazla Instagram hesabı olanların, hesapları arasında tek uygulama üzerinen hızlı bir şekilde geçiş yapabilmesi için şu 3 adımı uygulaması gerekiyor:

1- Instagram uygulamanızı açın. Profil sayfanıza gidip, sağ üst köşedeki “Seçenekler” bölümünü tıklayın.

2- Bu bölümün en alt kısmında yer alan “Hesap ekle” seçeneğine basıp, diğer Instagram hesabınızın kullanıcı adı ve parolanızı girin.

3- Hesaplarınız arasında geçiş yapmak istediğinizde ise “Profil” sayfanızdaki kullanıcı adına tıklamanız yeterli oluyor.

Birden fazla hesabın nasıl ekleneceği ve hesaplar arası geçişin nasıl yapılacağı gibi “Instagram’da birden fazla hesap nasıl kullanılır?” sorusunun yanısıra, Instagram’da birden fazla hesabı bulunan kullanıcıların anlık bildirimleri nasıl alacağı ve ekledikleri hesapları nasıl kaldıracakları hakkında ayrıntılı bilgiye buradan erişebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

1 comment

  1. Simay

    Merhaba , cihazimda hem kendi hesabim hemde erkek arkadasimin hesabi acik. Benim arama gecmisim onun arama gecmisinde gorunur mu? Veya onunki bende?

Bir Cevap Yazın