100 yeni emojili iOS 10.2 güncellemesi yayınlandı

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS’un yeni güncellemesi iOS 10.2 yayınlandı. iOS’un son sürümü olan iOS 10.2 özellikleri arasında Apple‘ın yeni TV uygulaması ile yeni yüzler, yiyecekler, hayvanlar, spor etkinlikleri ve meslekleri kapsayan 100’den fazla yeni emoji yer alıyor.

iOS 10.2 ile gelen ve kullanıcıların TV şovlarına ve filmlerine birden fazla video uygulaması üzerinden erişmek için birleştirilmiş bir deneyim sunan yeni TV uygulamasının şimdilik sadece ABD’de ve yalnızca İngilizce olarak sunulduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Apple’ın mobil cihazlarındaki Fotoğraflar, Mesajlar, E-Posta, Erişilebilirlik, Apple Music ve Apple News uygulamalarını ilgilendiren ve çoğunlukla hata düzeltmeleri ile performans iyileştirmelerinden oluşan iOS 10.2 güncellemesi, yaklaşık 360 MB boyutunda.

Hangi modellere yüklenebiliyor?

iPhone, iPad ve iPod touch için geliştirilen iOS 10.2’yi indirmek için cihazın, Genel>Ayarlar>Yazılım Güncellemesi sekmelerini takip edip, “İndir ve yükle”ye basmak yeterli oluyor.

Tüm özellikleri buradan inceleyebileceğiniz Apple’ın yeni iOS güncellemesi iOS 10.2’yi alan cihaz modelleri ise şunlar:

iPhone: iPhone 5 ve üstü (iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus)

iPad: iPad Pro (12.9 inç ve 9.7 inç), iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4

iPod: iPod touch 6 ve üstü


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın