App Store’da 5 futbol oyunu indirime girdi

Şampiyonlar ligi ön eleme maçları başlarken Türkiye Süper Ligi için geri sayım başladı. Durum böyle olunca içimizdeki futbol sevgisi de oyunlarda can bulunuyor. Bu dönemde kullanıcıların daha fazla futbol oyunu ile buluşmasını amaçlayan Apple ise indirimleri kullanıcılarına sunmaya başladı. 5 farklı oyunda indirim yapılan App Store’daki oyunlar, oldukça dikkat çekici. Top Eleven, Score! Hero, PES Club Manager, Football Manager Handheld 2015 ve Football Manager Classic 2015 App Store’da indirim yapılan oyunlar arasında yer alıyor. Ayrıntılı bilgiler ve bu oyunları indirmek için aşağıdaki listemize mutlaka bir göz atın.

 

1- Top Eleven

top-eleven-indirim

En çok indirilen futbol oyunlarının başında yer alan Top Eleven indirimliler listesinde yer alıyor. Uygulama içi alımlarda uygulanan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İndirin

 

2- Score! Hero

Score-Hero-indirimÖzellikle son dönemlerde kullanıcıların gözdesi haline gelmeye başlayan Score! Hero, sınırlı bir süre için başlangıç paketi fiyatında indirim yapılıyor. Kaçırmayın!

İndirin

 

3- PES Club Manager

PES-Club-Manager-indirimPES, futbol oyunu denilince ilk akla gelenler arasında. Apple’ın indirimli oyunlar arasında yer verdiği PES Club Manager, uygulama içi alımlarda sınırlı süre için indirimde.

İndirin

 

4- Football Manager Handheld 2015

Football-Manager-Handheld-2015-indirim

Futbolseverlerin teknik direktör olma hayallerini biraz da olsa törpüleyen FootBall Manager Handheld, indirimde kaçırılmayacak oyunlardan biri. Oyun sınırlı bir süre için yüzde 50 indirimli.

İndirin

 

5- Football Manager Classic 2015

Football-Manager-Classic-2015-indirim

Football Manager’ı klasik oynamak istiyorum diyenlerin tercihi olan Football Manager Classic 2015’te kardeşi gibi yüzde 50 indirimli. Kısa bir süre geçerli olan bu indirimi kaçırmayın.

İndirin


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın