iPad Pro 11 Kasım’da satışa çıkıyor

Apple’ın 12.9 inçlik dev ekranlı yeni iPad Pro modeli önümüzdeki hafta satışa çıkıyor. 11 Kasım’da Apple mağazalarının raflarında olması beklenen iPad Pro, tüm ülkelerdeki kullanıcılara sunulacak.

iPad Pro satışı ile birlikte sadece iPad değil, onunla beraber Apple’ın yeni aksesuarları da satışa çıkacak. Özellikle Apple fanlarının merakla beklediği Apple Pencil ve klavye iPad Pro ile satışa çıkacak ürünler arasında yer alıyor.

Yeni iPad modelinin Türkiye fiyatları ise henüz belirlenmiş durumda değil. Ancak iPad Pro’nun yurtdışı fiyatları Türkiye için de fikir veriyor. ABD’de 799 dolardan başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunulacak olan iPad Pro, Türkiye’de ise 2 bin 500 lira civarında olması bekleniyor. Yani en pahalı iPad modelinib geldiğini söyleyebiliriz.

Hazır laf iPad Pro’dan açılmışken, yeni tabletin özelliklerini de paylaşalım. 32 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı kapasite seçeneği ile sunulan iPad Pro’nun ekranında 2732×2048 çözünürlük bulunuyor. A9 çipe sahip olan yeni tablette ayrıca 8 megapiksel kamera ve parmak izi okuma sensörleri bulunuyor.

Tablet pazarının geleceğini belirleyecek olan bu yeni büyük ekranlı tablet segmentinin kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağını merakla bekliyoruz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın