iPad Pro Türkiye’de 2999 TL’den başlayan fiyatla satışa çıkıyor

Apple’ın 12.9 inçlik dev ekranlı yeni tableti iPad Pro modelinin piyasa çıkış tarihi ve Türkiye satış fiyatı belli oldu. iPad Pro’nun 11 Kasım Çarşamba günü aralarında Türkiye’nin de olduğu 40 ülkede satışa çıkacağını açıklayan Apple, iPad Pro’nun çarşamba gününden itibaren Apple.com.tr sitesinden online sipariş edilebileceğini ve bu hafta sonuna doğru Apple Store’lara, belli operatörlere ve Apple Yetkili Bayileri’ne geleceğini duyurdu.

Apple Türkiye’den yapılan açıklamaya göre gümüş, altın ve uzay grisi olmak üzere üç metalik renk seçeneğine sahip olan iPad Pro’nun Türkiye satış fiyatı 32 GB Wi-Fi modeli için 2999 TL’den, 128 GB  Wi-Fi + Cellular modeli için ise 4099 TL’den başlayacak.

Özel kalemi Apple Pencil, 379 TL’ye satılacak

iPadPro_Pencil-Hand-PRINTBu fiyata dahil olmayan Apple Pencil ise Türkiye’de 379 TL’den ve kömür grisi renk seçeneğiyle gelen Apple’ın yeni Smart Keyboard’u ise 649 TL’den satışa sunulacak. Diğer bir deyişle Apple’ın iPad Pro’nun Türkiye’deki toplam maliyeti 4027 TL’den başlayacak. 128 GB’lik iPad Pro modelinde ise bu tutar 5000 TL‘yi geçecek.

Apple tasarımı poliüretan iPad Pro Smart Cover’lar ise kömür grisi ve beyaz renk seçenekleriyle 219 TL’den satışa sunulacak. Yeni iPad Pro Silikon Kılıflar kömür grisi ve beyaz  renk seçenekleriyle 279 TL’den satılacak.

iPad Pro alana özel kurulum yapılacak

iPadPro_Pencil_Lifestyle1-PRINT

Apple Store’da iPad Pro satın alan her müşteriye iPad Pro’larını özelleştirmelerine yardımcı olmak için, müşterilerin mail’lerinin ayarlandığı, App Store’daki yeni uygulamaların gösterildiği “Kişiye Özel Kurulum” sunulacak. Böylece, mağazadan ayrılmadan önce yeni iPad Pro’ları çalışır ve kullanılmaya hazır durumda olacak.

iPad Pro’yu bu hafta dünya genelinde satışa sunacaklarını belirten Apple Dünya Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Philip Schiller, “iPad Pro şimdiye kadar ürettiğimiz en güçlü iPad. 12.9 inç Retina ekran, güçlü 64 bit A9X çip ve çığır açan Apple Pencil ve yeni Smart Keyboard ile kullanıcıların daha da yaratıcı ve üretken olma olanağı veriyor. iPad Pro ile neler yapacaklarını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın