2500 TL verdiniz bir 50 TL daha verin! iPhone 6 için en iyi 8 kılıf

Verdiğimiz o paralara yazık değil mi? Kontratlı olarak aldıysanız, 36 ayı bulan vadelerde taksitlerini ödeyeceğiniz iPhone 6’ların ufak bir düşmede bile kırılması veya çizilmesi tamamen adaletsizlik! Evet, belki o güzelim iPhone 6’ların görüntüsü biraz bozulacak, ancak artık koruyucu kullanmak hiç de kötü bir fikir değil. Biz de hemen bir en iyi iPhone 6 koruyucuları listesi yapalım dedik. 2500 TL verdiğiniz, bir 50 TL daha verin. İşte iPhone 6 için en iyi 8 kılıf…

 

1- Var mı, yok mu belli değil?

iphone-6-kilif-air-jacket

Vay efendim iPhone 6’ya kılıf mı takılır demeyin. Apple’ın kendi tasarımı olan ‘Air Jacket’ adındaki kılıf, iPhone 6’nızı neredeyse görünmez bir korumayla sarıyor. 1.2 mm’den daha ince bir tasarıma sahip olan bu kılıf, polikarbon malzemeden üretildiği için dayanıklı bir koruma da sağlıyor. Var mo yok mu belli olmasın diyorsanız şefaf, kılıfım belli olsun diyorsanız renk seçenekleri de var. Air Jacket’in satış fiyatı ise iPhone 6 için 110 TL, iPhone 6 Plus için ise 90 TL.

 

2- Tahtaya vur!

iphone-6-kilif-walnut

En popüler telefon kılıfları arasına girmeyi başaran ahşap modeller, iPhone 6’lar için de satışa çıktı. Grovemade’in Walnut adındaki modeli ise ahşap modeller arasında en başarılısı. Tamamen yekpare ahşaptan yapılan bu kılıfın içinde ise iPhone 6’nızı darbelerden koruyacak yumuşak malzemeler bulunduruyor. Arkadaşlarınızı şaşırtacak bu kılıfın fiyatı 200 TL civarında.

 

3- Bozdur bozdur harca

iphone-6-kilif-karat

Bu kılıf modelimiz altın meraklılarına geliyor. Özel polikarbon malzemeden yapılan Karat adındaki kılıfın içinde ise küçük altın parçaları bulunuyor. Kılıfın kenarları ise çok ince tasarlanmış durumda. Bu da iPhone 6’nızın en ince şekilde kalmasını sağlıyor. Karat’ın fiyatı ise 120 TL.

 

4- Apple Pay yoksa cüzdan var

iphone-6-kilif-spigen-wallet

Apple’ın mobil ödeme systemi Apple Pay tanıtıldı. Ancak bu servisin Türkiye’de yaygınlaşması biraz zaman alacağı için en iyi ödeme sistemi yanımızdan hiç ayırmadığımı nakit veya kartlarımız. Cüzdan tasarımında olan Spigen Sgp Wallet, en iyi seçenekler arasında. 4 farklı kart gözü olan bu kılıfın dışı ise deri kaplı. Fiyatta ise ekonomik olan Spigen Sgp Wallet’ın fiyatı iPhone 6 modelleri için 60 TL.

 

5- Full HD ekranda maç keyfi

iphone-6-kilif-totu-design

iPhone’lar modelleri artık 4.7 inç ve 5.5 inçlik dev ekranlara sahip. Bu ekranlardan film, dizi ve maç izlemesi ise ayrı bir keyif. Totu Desing’in geliştirdiği kılıf ise alacağınız dev ekranda Full HD keyfini arttıracak cinsten. Katlanarak bir standa dönüşen Totu Desing’in kılıfı, aynı zamanda iPhone 6’nızı iyi şekilde koruyacak. Bu kılıf 80 TL’den satılıyor.

 

6- Kurşun gibi maşallah

iphone-6-kilif-spigen-armor

Ekranlar büyüdükçe düşen iPhone’ların ekranları daha kolay kırılmaya başladı. Bu yüzden iPhone 6 için olmazsa olmaz kılıflardan biri Spigen Slim Armor. Tamamen darbeyi emen bir tasarımla yaratılan bu kılıf, dünyanın en sağlam modelleri arasında gösteriliyor. Aynı zamanda hafif olan kılıfın fiyatı ise 70 TL.

 

7- iPhone 6’yı istersen duvara vur

iphone-6-silk

Çok sakar olup da iPhone 6’sını gün aşırı düşüren kullanıcılar için tasarlanan Silk Stealth Armor, özel tamponlu köşelere sahip. Elinizden düşürmeyi geçtik, istersenin alın duvara atın. Bu kılıf gerçekten çok sağlam. Ama siz yine de 2500 lira verdiğiniz iPhone 6’yı bilerek atmayın. Silk Stealth Armor’un fiyatı 50 TL civarında.

 

8- Buram buram kalite kokuyor

iphone-6-kilif-deri-kilif

Apple yine kalitesini konuşturdu ve birinci sınıf deriden üretilen iPhone 6 kılıfını kullanıcılara sundu. iPhone 6’larla mükemmel uyum sağlayan bu kılıf modeli, telefonun inceliğini bozmuyor. İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama ise iPhone’unuzu korumaya yardımcı oluyor. Bu kılıf iPhone 6 Plus için 130 TL, iPhone 6 için ise 120 TL.

 

Bonus: Ön camı unutmadık

iphone-6-ekran-koruyucu

iPhone 6’ların yanlarını ve arkasını koruduk. Bir önü kaldı. Bunun için en iyi çözüm ise koruyucu filmler. Ancak her gördüğünüz filmi iPhone 6’nıza yapıştırmayın. Bu konuda en güvenilir markalardan birisi Tech21 Impact Shield. Apple tarafından da onaylanan bu ürünün fiyatı ise 100 TL.


Yorumlar

yorum

2 comments

Bir Cevap Yazın