iPhone 6 alanların hemen yüklemesi gereken 10 uygulama

http://www.teknolist.co/wp-content/uploads/2014/09/iphone6.jpg

Küçük ekranlı iPhone’lardan artık kurtulduk. Dev ekranlı iPhone 6 modelleri artık elimizde. Tamamen kullanıcı deneyimini değiştirecek büyük ekranlı iPhone’lar için bir dünya uygulama geliştirildi bile. Siz de iPhone 6 modelinize yakışacak uygulamaları kullanmak istiyorsanız, bu listeye mutlaka bir göz atın.

 

1- Parmak dansı

Swype

iPhonecu’ların Androidçi’leri kıskandığı uygulamalardan biri. Ekranda parmağı gezdirerek yazı yazılmasını sağlayan Swype, iOS 8 ile iPhone 6’lara da geldi.

Fiyat:1.99 TL

 

2- Film efekti

imovie

Sosyal ağlarda paylaşılan videolara biraz daha hava katın. iMovie adındaki uygulamayla yeni iPhone’unuz ile çektiğiniz videolara efektler ekleyip daha profesyonel hale dönüştürebilirsiniz.

Fiyat: 10.49 TL

 

3- Ekranı test edin

epic-zen-garden

iPhone 6’lar için özel olarak geliştirilen Epic Zen Garden, sizi muhteşem bir bahçede misafir ediyor. Ancak bunun en büyük amacıysa yeni iPhone’unuzun grafik kalitesini test etmek.

Ücretsiz

 

 4- Parmak iziyle şifre hatırlıyor

1password

Siz de sık sık şifresini unutanlardan mısınız? Cevabınız evet ise 1Password’u denemenizde fayda var. Uygulamaya girdiğiniz şifrelere sadece parmak iziyle ulaşabiliyorsunuz. Bu da güvenlik seviyesini oldukça arttırıyor.

Ücretsiz

 

 5- Havaya Yahoo’dan bakış

yahoo_weather_iphone

iOS 8 için yenilenen Yahoo Hava Durumu uygulaması, iPhone 6’nın büyük ekranına çok yakışıyor. Daha büyük simgelerle daha fazla bilgiyi tek ekranda bulunduruan bu uygulamaya, bildirim merkezinde çok başarılı

Ücretsiz

 

6- Büyük ekranda yarış keyfi

Asphalt-8

Akıllı telefonlarda yarış deyince ilk akla gelen isimlerden Asphalt 8, iPhone’ların büyük ekranında artık daha keyifli. Gaza bastığınız anda adrenalin seviyeniz artacak.

Ücretsiz

 

7- Fotoğraflara profesyonel filtre

Litely

Instagram filtrelerine yeni bir tarz katmak istiyorsanız mutlaka Litely’i deneyin. Fotoğrafları A’dan Z’ye değiştirmenize izin veren bu uygulamayla arkadaşlarınıza hava atabileceksiniz.

Ücretsiz

 

8- Dev ekrana dev ada

Plunder-Pirates

Strateji oyunu sevenler buraya. iPhone 6 modellerinin dev ekranlarında oynaması zevkli olacak Plunder Pirates, şu sıralar çok popüler. Kendi adanızı kurmanız için size geniş bir arazi veren oyun, iPhone’un grafikleri için özel geliştirildi.

Ücretsiz

 

 9- At cebe, unutma

pocket

Bilgi bombardımanın yaşandığı bir dönemdeyiz. Bu bombardıma due demek istiyorsanız Pocket uygulamasını mutlaka kullanmanız gerekiyor. Yazıları, web sitelerini, videoları, veya fotoğrafları unutmamak üzere kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz

 

 10- Notlar buluta

Evernote

Son dönemlerin en başarılı not alma servislerinden Evernote, iPhone’larda çok daha başarılı. Dev ekrandaki daha okunaklı bir arayüz sunan Evernote ile ses kaydetmek ve fotoğraf çekmek de mümkün.

Ücretsiz

 

 


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın