iPhone 7 Türkiye’de 14 Ekim’de satışa çıkıyor

iPhone 7 Türkiye çıkış tarihi belli oldu. Türkiye’deki mobil operatörlerden yapılan açıklamaya göre Apple’ın 7 Eylül’de tanıttığı en yeni akıllı telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, 14 Ekim’de Türkiye’de satışa çıkıyor. Operatörler, Türkiye’de 7 Ekim Cuma gününden itibaren iPhone 7 ön siparişlerini almaya başlayacak. Yeni iPhone modelleri 14 Ekim Cuma gününden itibaren de satışa sunulacak.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte, Apple’ın yeni akıllı saatleri Apple Watch Series 1 ile Apple Watch Series 2 de Türkiye’ye gelecek. 7 Ekim’de ön siparişe açılacak olan yeni Apple Watch modelleri, iPhone 7 ile aynı tarihte 14 Ekim’de satışa sunulacak.iPhone7Plus-PRINT

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, iPhone 7 ön siparişlerini şu linkler aracılığıyla alacak:

Turkcell iPhone 7 ön sipariş

Vodafone iPhone 7 ön sipariş

Türk Telekom iPhone 7 ön sipariş

Kredi kartına taksit yok

iPhone 7 için Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom henüz peşin ve kontratlı paketlerini açıklamazken, iPhone 7’yi taksitle almak isteyenlerin adresi yine operatörlerin kontratlı seçenekleri olacak. Mobil operatörler kontratlı olarak 36 aya varan taksit seçenekleriyle iPhone 7 modellerini satışa sunacak.

Türkiye’de 27 Eylül’de yürürlüğe giren yeni kredi kartı düzenlemesi çerçevesinde kredi kartıyla alınan cep telefonlarına taksit uygulanmadığını ve dolayısıyla iPhone 7 için kredi kartına taksit uygulanmayacağını da hatılatalım.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın