Vodafone kadınlar için ‘Altın Kulüp’ programı başlattı

Vodafone, Türkiye’deki ev kadınlarına yönelik olarak oluşturduğu iletişim ve iletişim dışı teklif ve avantajlardan oluşan ‘Vodafone Altın Kulüp’ programını tanıttı. Bu doğrultuda Türkiye’nin 81 ilinde 6 bin 500’ün üzerinde mağazasıyla hizmet veren market zinciri A101 ile stratejik bir işbirliğine imza atan Vodafone’un Altın Kulüp çatısı altında sunduğu Vodafone Altın Tarifeler’e A101 mağazalarından da ulaşılabilecek.

Vodafone ve A101 işbirliğinin detaylarının paylaşıldığı toplantıda konuşan Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan,  Türkiye’deki dijitalleşme programlarının hedef kitlesinde ev kadınlarının da olduğuna dikkat çekerek, “Türkiye’de 15 milyon gibi yüksek bir nüfusu oluşturan ev kadınlarını dijital geleceğe hazırlamak istiyoruz” dedi.

Bu doğrultuda, ev kadını segmentine özel olarak ‘Vodafone Altın Kulüp’ adı altında, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan bir program geliştirdiklerini söyleyen Colman Deegan, “Türkiye’nin en yaygın marketler zinciri olan ve ev kadınlarının en çok tercih ettiği A101 ile işbirliğine gittik. Böylece A101 ile olan TL yükleme ve paket satışındaki mevcut işbirliğimizi geliştirerek farklı bir boyuta taşıyoruz” diye konuştu.

Ev kadınlarına özel iletişim fırsatları

İşbirliğiyle ilgili olarak A101 CEO’su Erhan Bostan ise “Bugün, iş ortağımız Vodafone ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinde, 850 ilçesinde, 6500 mahallesinde, özellikle de yüzde 60’ı kadın olan ve günde yaklaşık 2.5 milyon kez mağazalarımızı ziyaret eden müşterimize Altın Tarifeler’i sunuyoruz” dedi.

“Vodafone Altın Kulüp”e üye olacak kadınlar sunulan Altın Tarifeler, faturasız abonelere yönelik olarak her yöne dakika ve SMS’in yanı sıra mobil internet seçeneklerini içeriyor. Altın Tarifeler aynı zamanda ev kadınlarına gün içinde saat 12:00 – 16:00 arası Vodafone’lularla ücretsiz konuşma imkânı da sağlarken sosyal medya kullanımı için ücretsiz mobil internet hizmeti de veriliyor.

Diğer yandan, “Vodafone Altın Kulüp” üyesi kadınlara, belirli marka ve mağazalarda özel indirim ve avantajların yanı sıra, kadın ve çocuk sağlığı gibi bilgi servislerinden faydalanma imkânı sağlanıyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın