Lenovo Moto G4 Plus Türkiye’de satışa çıktı

Lenovo’nun 15 dakikalık şarjla 6 saatlik kullanım sunan yeni akıllı telefonu Moto G4 Plus satışa sunuldu. Lenovo Moto G4 Plus, 5.5 inç Full HD ekrana, 16 MP’lik çift otomatik fokus özellikli arka kameraya ve 5 MP’lik ön kameraya sahip.

Lenovo‘nun Moto G4 Plus’ında yer alan  parmak izi okuyucusu kullanıcı telefonunu ne şekilde tutarsa tutun, parmağını tanıyabiliyor. Android Marshmallow işletim sistemiyle gelen Lenovo’nun yeni akıllı telefonu, 1.5 GHz hızında sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 617 işlemci barındırıyor.1473145905_motog4plus9

4.5G’de maksimum  150 Mbps indirme (dowload) ve 50 Mbps yükleme (upload) hızı sunan Cat 4 teknolojisi bulunan Moto G4 Plus’ın depolama alanı, microSD kartla 128 GB’a kadar artırılabiliyor. Lenovo’nun son akıllı telefonu Moto G4 Plus, sıvı sıçramalarına karşı dayanıklı nano teknolojisiyle üretilmiş.

Türkiye satış fiyatı 1299 TL

Çekilen fotoğrafları orijinal kalitede depolama için 2 yıllık Google Photos (Google Fotoğraflar) uygulaması ile gelen telefonun lazer fokus özelliği, loş ortamlarda keskin ve net fotoğraflar çekmeye olanak sağlıyor. 

TurboPower Charger özelliği sayesinde 15 dakikalık bir şarjla kullanıcılarına 6 saatlik kullanım sunan Moto G4 Plus, 3000 mAh’likbir bataryaya sahip.  Moto G4 Plus’ın Corning Gorilla Glass 3 kaplaması ekranı çizilme ve sıyrılmalara karşı korurken, nano kaplaması ise su ve yağmur sıçramalarından etkilenmesine engel oluyor. Çift simli kartlı Moto G4 Plus, 1299 TL’lik fiyatıyla Media Markt’ta satışa sunuluyor.


Yorumlar

yorum

1 comment

Bir Cevap Yazın