Turkcell lifebox’a telefon yedekleme özelliği ekledi

Turkcell’in 4 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan bulut depolama servisi lifebox’a rehber yedekleme özelliği eklendi. lifebox’a eklenen Turkcell telefon yedekleme özelliği sayesinde kullanıcılar, telefon rehberindeki bilgiler, lifebox’a yedeklenebiliyor, rehberde yer alan bilgiler kaybolması durumunda lifebox üzerinden tekrar yüklenebiliyor.

Turkcellden yapılan açıklamaya göre depolama servisi lifebox’ı diğer operatörlerin aboneleri de kullanabiliyor. Fotoğraf, video ve görsellerin bulutta saklanmasını sağlayan lifebox, platformuna eklediği yeni özelliği sayesinde telefon rehberini de yedeklemeye imkan sağlıyor. Rehber yedekleme özelliği kullanılarak rehberde kayıtlı olan numaraların silinme ihtimaline karşı önem alınabiliyor.

Bünyesinde 800 milyon dijital içeriği barındıran Turkcell’in lifebox’ına eklenen rehber yedekleme özelliğiyle kullanıcılar telefonlarındaki tüm rehberi bu saklama alanına yedekleyebiliyorlar. Buradaki tüm bilgileri diledikleri zaman telefona geri yükleyebiliyorlar. Ayrıca lifebox’a yükledikleri rehber bilgilerini web’ten de görüntüleyip telefona ya da bilgisayara indirebiliyorlar.

Aylık 5 GB saklama alanı ücretsiz

Turkcell lifebox uygulamasını indiren ve giriş yapan herkese aylık 5 GB saklama alanı da hediye ediyor. Bunun yanı sıra dileyen kullanıcılar için aylık 50 GB, 500 GB ve 2.5 TB saklama alanına sahip paketleri de satın alabiliyor. 50 GB’lik saklama alanı aylık 4.99 TL’ye, 500 GB’lik saklama alanı aylık 12.99 TL’ye ve 2.5 TB’lik saklama alanı ise aylık 29.99 TL’ye sunuluyor.

lifebox uygulamasını aşağıdaki linklerden kullanabilirsiniz.

iOS

Android

Web


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın