Madonna’nın son klibini canlı yayınlamaya hazırlanan Meerkat çöktü

Canlı yayın uygulaması Periscope‘un rakibi Meerkat, ünlü şarkıcı Madonna’nun son klibini yayınlmaya hazırlanırken çöktü. Son albümü Rebel Heart’deki hit parçalarından Ghosttown’ın klibini, son dönemin popüler canlı yayıncılık uygulaması Meerkat üzerinden yayınlayacağını ilan eden Madonna, milyonlarca hayranını heyecan dolu bir bekleyişe sürüklemişti. Ancak müzik severler, video klibin yayın saatini beklerken sürpriz bir gelişme yaşandı.

7 Nisan Salı günü, Türkiye saati ile 20:00’da gerçekleştirileceği duyurulan video klip prömiyerine kısa bir süre kala Meerkat yayını koptu ve izleyenleri yukarıda gördüğünüz hata sayfası karşıladı. Meerkat adına büyük bir hayal kırıklığı anlamı taşıyan bu durum, Madonna hayranlarını ve müzik severleri üzdü.

madonna-ghosttown

Meerkat CEO’su Ben Rubin konuya ilişkin bir açıklamada bulunmazken Madonna’nın Twitter hesabından videonun bugün (8 Nisan 2015) yayınlanacağı bilgisi paylaşıldı.

İlgili videonun kısa süre içinde VEVO, YouTube gibi platformlar üzerinden izlenmesi beklenirken Meerkat’ın bu sürpriz gelişmeye ilişkin getireceği açıklama da merakla bekleniyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın