Dijital oyun abonelik sistemi Xbox Game Pass Türkiye’de

Microsoft’un oyun konsolu platformu Xbox için geliştirilen üyelik sistemi Xbox Game Pass, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 8 ülkede kullanıma sunuluyor. Üyelik sisteminde aylık 29 TL karşılığında 100’e yakın oyuna erişim hakkı veriliyor. Xbox Game Pass Türkiye abonelikleri 1 Eylül 2017 tarihinden itibaren alınmaya başlanacak.

Microsoft’un 1 Haziran 2017’de resmi olarak duyurduğu Xbox Game Pass üyelik sisteminin, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Gamescom 2017 etkinliğinde 8 ülkede daha kullanıma sunulacağı açıklandı.

Türkiye’deki Xbox kullanıcıları 1 Eylül 2017 tarihinden itibaren Xbox Game Pass üyeliğini başlatabilecekler. 14 günlük ücretsiz deneme süreciyle bu hizmeti deneyimleyebilecek oyuncuların, Halo 5, Dead Rising 3, Bioshock serisi ve Fable gibi popüler ve ilgi çeken 100’e yakın oyuna erişim hakkı olacak. 

Xbox Game Pass Türkiye aboneliği ne kadar?

Gamescom 2017’de Xbox Game Pass üyelik sistemine Recore: Definitive Edition, Metro: Last Light Redux, Fable II, Garou: Mark of the Wolves, 10 Second Ninja X, Hue ve The Bridge gibi oyunların dahil edileceği duyuruldu. Önümüzdeki günlerde Xbox Game Pass ile oynanabilecek oyun sayısı daha da artacak.

Microsoft Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre yeni üyelik sisteminin Türkiye fiyatı ise aylık 29 TL olacak. Yalnızca Xbox One platformunda satışa sunulacak olan Xbox Game Pass ile kullanılabilecek oyunların listesine buradan erişebilirsiniz. Microsoft Türkiye tarafından hazırlanan ve Xbox Games Pass ile ilgili sıkça sorulan soru-cevaplar için ise burayı tıklayabilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın