Need For Speed’ten esinlenen Need For Şahin yola çıkıyor!

Mobil kullanıcılar için geliştirdiği Metrobüs oyunu ile dikkat çeken Türk oyun şirketi Atom Games, Need For Şahin oyunu ile Beşiktaş yollarının tozunu almaya hazırlanıyor. Şu an yapım aşamasında olan ve çok kısa bir süre sonra mobil cihazlar üzerinden indirilebilecek olan Need For Şahin oyunu, Türkiye’nin klasik otomobili Şahin hayranlarını ve otomobil yarışı sevenleri hedefliyor.

Birebir İstanbul’un Beşiktaş semtinden uyarlanmış olan Need For Şahin haritası ile oyun severler Şahin otomobilleri ile Dolmabahçe, Süleyman Seba Caddesi, Vodafone Arena gibi bölgelerin yollarında birbirleri ile yarışacak.

Beşiktaş’ta 3D simülasyon yarışı

need_for_sahin_1Need For Speed’den (NFS) esinlenen oyunda oyuncular, farklı renk seçeneklerine sahip araçlar ile zorlu parkuru hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışırken istediklerinde, zaman yarışlarına da katılabilecek. Oyun severler, yüksek kaliteli 3D görüntüsü ile de dikkat çeken oyun ile gerçekçi bir simülasyon içinde hız yapmanın heyecanını yaşayacak.

metrobus-oyun2014 yılında tamamen yerli kaynaklarla kurulan İstanbul merkezli oyun stüdyosu Atom Games’in Facebook için geliştirilen Seri Okey oyunun yanısıra Android platformunda ücretsiz indirilebilen Metrobüs oyunu bulunuyor.

İstanbul’un metrobüs macerası akıllı telefonlara oyun olarak taşıyan “Metrobüs: Race in Istanbul”da oyuncular, şoför koltuğuna geçerek, bomba patlama riskine karşı yolcuların hayatlarını kurtarmaya çalışıyor. 4 farkı metrobüs modelinin yer aldığı oyunda amaç, aracın hızını saatte 50 km‘nin altına düşürmemek, trafikte sürüş hızını yüksekte tutmak ve bu esnada polise yolcuları kurtarması için yardım etmek.

Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın