Netflix Türkçe oldu, Türkiye fiyatlarını da aşağı çekti

2016 yılının başında Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Netflix, Türkiye’deki kullanıcılara özel indirimlerle Türkçe dil desteğini yayına aldı. İnternet üzerinden film ve dizi izleme hizmeti sunan dünyanın en büyük internet TV platformu Netflix Türkçe desteği ile birlikte Türkiye’deki kullanıcılar için fiyatlarını da indirdi.

Netflix’in Temel Paketi’ndeki fiyat indirimi oranı yüzde 40‘ı bulurken, indirim oranı Standart Paket’te yüzde 17, Özel Paket’te ise yüzde 2.5‘te kaldı. Türkiye’deki internet kullanıcılarının en çok beklediği özellik olan Türkçe dil desteği de Netflix’in son yaptığı yenilikler arasında yerini aldı.

netflix-turkiye-fiyatlari

Tek cihaz üzerinden Netlix servislerine ulaşma olanağı sunan Temel Paket’in Türkiye’deki aylık abonelik fiyatı 26.99 TL’den 15.99 TL’ye, 2 farklı cihazdan HD içeriğe erişim imkanı bulunan Standart Paket’in Türkiye’deki aylık fiyatı 33.99 TL’den 27.99 TL’ye ve 4 farklı cihazdan Ultra HD içerik sunan Özel Paket’in (Premium) Türkiye fiyatı ise 40.99 TL’den 39.99 TL’ye indirildi.

Netflix nedir? Nasıl kullanılır?

netflix-iceriklerİlk ay ücretsiz kampansına devam eden Netflix, servislerine Türkçe dil desteğini de nihayet ekledi. Platformundaki Türk dizi ve benzeri içeriklerinin sayısını da artıran Netflix, Türkçe altyazı ve dublaj desteğini de pek çok içerik için sundu.

Netflix ile ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarını Netflix’in bilinmeyen 9 özelliği yazımızda bulabilirsiniz. Yalnızca Netflix’te bulabileceğiniz dizi ve fimlerin listesine ise buradan göz atabilirsiniz.


Yorumlar

yorum

1 comment

  1. Pingback: Amazon Prime Video Türkiye’de - Bilgitivi

Bir Cevap Yazın