Ankara sokaklarında 6 bini aşkın kişi ödül avına çıktı!

Konum tabanlı ödül yakalama uygulaması Gripper’a, Ankara’da 90 bin TL değerinde ödül tanımlandı. Üye iş yerlerinin tanımladığı ödülleri, kullanıcıların mobil cihazları yardımıyla yakaladığı konum tabanlı ödül kazanma uygulaması Gripper, 6 bin 401 Ankaralı kullanıcı tarafından akıllı telefonlarına indirildi.

gripper-uygulamasi2016 yılında kurulan Gripper’tan yapılan duyuruya göre sisteme şu ana kadar 300’ün üzerinde işletme tarafından toplam değeri 700 bin TL’yi bulan ödül tanımlandı. Son olarak Ankara’da 100’den fazla işletmenin 90 bin TL değerini aşan binlerce ödülü tanımladığı uygulama, 6 binden fazla Ankaralı kullanıcı tarafından kullanılıyor.

İşletmelerin tanımladığı ödüller, ister harita ister listeleme sayfası üzerinden seçilerek yakalanıyor. Yakalanan bu ödüller, üye iş yerlerinde kullanılabiliyor. Kullanıcı hedef olarak belirlediği ödülün olduğu konuma gittiğinde ödülü yakalama fırsatı kazanıyor.

Yakalanan ödül başına 1 TL veriyor

gripper_uygulama_gorseli_3Geçtiğimiz günlerde Silver, Gold ve Platin olmak üzere üç kategoride bayilik vermeye de başlayan Gripper, ödül başına verilen 1 TL’lik gelir modeliyle, şirketleri yeni müşterilere ulaştırıyor. Sistemdeki ücret, ödülün ne olduğundan tamamen bağımsız olarak, 1 TL’ye sabitleniyor.

Kelime anlamı “kıstırmak” olan Gripper’ın amacı, işletmelerin hedef olarak belirledikleri ödülü,  kullanıcıların Gripper kelimesinin anlamı gibi ‘kıstırması’. GPS tabanlı çalışan uygulama ile işletmeler, gerçek zamanlı reklam da yapabiliyor.

Antalya merkezli Lara Bilişim Teknolojileri’nin geliştirdiği konum tabanlı ödül yakalama uygulaması Gripper, iOS ve Android platformlarında ücretsiz indirilebiliyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın