‘Office’ uygulamalarının Android sürümü yenilendi

Bir türlü yeri doldurulamayan Microsoft‘un ‘Office’ uygulamaları Word, Excel ve PowerPoint‘in Android sürümü yenilendi. Bu kapsamda Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarının performansı biraz daha yükseltildi. Tasarımda ise birkaç küçük yenilik yapıldı.

Bilindiği üzere Microsoft, Android işletim sistemli akıllı telefonlar için bu uygulamaları ücretsiz olarak sunuyor. Word, Excel ve PowerPoint indirilen kullanıcılara uygulamaların sadece bazı özellikleri sunuluyor. Daha fazlasını isteyenler ise Office 365 abonesi olarak Word, Excel ve PowerPoint’in tam sürümünü kullanabiliyor.

Az şarj harcayan sürümü gelecek

Akıllı telefonlar için geliştirilen ofis uygulamalarının tamamı tek elle kullanılmaya yönelik. Bu yüzden de Microsoft’un akıllı telefonlar için geliştirdiği ofis uygulamalarını oldukça başarılı bulduğumuzu paylaşalım.

Buna ek olarak geçtiğimiz kasım ayında Microsoft, daha az şarj harcayan Android ve iOS sürümü için çalıştığını açıklamıştı. Paylaşılan bilgilere göre Microsoft, kısa bir süre olmasa da ileri dönemde yeni uygulamaları kullanıcılara sunacağa benziyor. Microsoft’un bu alanda atacağı adımları merakla bekliyoruz.

Güncellenen Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarını Google Play’de bulabilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın