Periscope Producer yüksek kalitede canlı yayın yapacak

Sosyal ağ Twitter bünyesinde faaliyet gösteren canlı yayın uygulaması Periscope, videoları yüksek kalitede canlı yayınlamayı sağlayacak yeni ürünü Periscope Producer’ı duyurdu. Canlı video platformu Periscope’un yeni ürünü, markaların etkileşimlerini arttıracak ve en uygun videoları geliştirmelerini sağlayacak olanaklar sunuyor.

Yayıncılar için Periscope servisi Periscope Producer, markaların yanısıra medya kuruluşlarının ve diğer canlı video üreticilerinin Periscope ve Twitter’da oluşturdukları canlı videoları yüksek kalitede paylaşmalarını sağlayacak. 

periscope-producer-servisiPeriscope Producer ile Twitter iş ortakları, canlı video yayınlayarak, harici kameralar ve yazılımlarla yüksek kaliteli içerik yayını yapabilecek. İş ortakları, profesyonel kameralar ve yazılımlarla Periscope üzerinde eskiye oranla daha yüksek kalitede canlı videoları üretebilecek ve tweet atabilecekler.

‘Bir Tweet ile paylaşılabilecek’

ABC’s Dancing with the Stars, Estadao, Fusion, Louis Vuitton, The News & Documentary Emmy Awards, The Ringer ve Walt Disney gibi pek çok iş ortağının izleyicilerini, Periscope ve Twitter’daki canlı üretilmiş içerik ile genişlettiği belirtilen Twitter’dan yapılan açıklamada, “Periscope Producer, Twitter’ın marka iş ortaklarını, basın kuruluşlarını ve canlı video üreticilerini bekliyor” denildi.

pericope-ceo-1Periscope’in CEO’su Kayvon Beykpour ise yeni ürünle ilgili olarak; şunları söyledi:

“Herkesin Periscope üzerinde anlık videolar yaratmasına ve paylaşmasına olanak tanımak vizyonumuzun hep bir parçası oldu ve bu durum herkesin yeni içerikler izlemesini sağlıyor Periscope içeriklerin seyirci kitlesiyle birlikte izlenmesini sağlıyor. Şimdi de kullanıcılar günlük programları, büyük ve küçük ölçekli etkinlikleri ve bildikleri ve sevdikleri markaların oluşturdukları etkili içeriğe sahip canlı videoları izleyebilecekler. Yüksek kaliteli, canlı videolar şimdi bir Tweet ile her yerde paylaşılabilecek.

Periscope Producer servisi ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan erişebilirsiniz. Periscope’un yeni servisi için başvurular ise şuradan alınıyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın