Programsız banner oluşturma aracı Bannerwise Türkiye’de [İndirim Kodu]

ING tarafından ‘Yılın Start-Up’ı seçilen Hollanda merkezli Bannerwise , Türkiye pazarına odaklandı. 2014 yılında açılan ve 2015 yılında “Yılın Start-Up’ı” seçilmesinin ardından Hollanda devletinden 200 bin Euro’luk destek alan programsız banner yapma platformu Bannerwise, Türkiye’ye özel indirim kampanyasını duyurdu.

Türkiye’de son aylarda yaptığı işbirlikleri ile Mobitek, İnternet Reklam Paketi ve Brand The Bliss gibi dijital reklam ajansları tarafından da kullanılmaya başlanan banner oluşturma aracı Bannerwise, Türkiye’ye özel yüzde 75’lik indirim kampanyası başlattı. Kampanyadan nasıl yararlanılabileceğine geçmeden önce kısaca platformun sunduklarına göz atmakta fayda var.


Kodlama bilgisi gerektirmeden HTML 5 banner oluşturma, yönetme ve optimize etme imkanı sunan platform, dijital reklam dünyasında yaşanan geri bildirimlerin uzun sürmesi, küçük değişiklikler için fazla vakit harcanması ve reklam oluşturma sürecine oldukça fazla kişinin dahil olması gibi basit ama sık rastlanan sorunlardan hareketle geliştirilmiş.

Online reklam pazarında banner oluşturma işleminin daha kolay ve daha hızlı bir şekilde yapılmasına odaklanan Bannerwise ile ajanslar ve reklamcılar, bir kaç klik ile yeni banner setleri oluşturabiliyor.

Kodlama bilgisi gerektirmiyor

A/B testleri için kritik olan bu unsurun yanısıra platform ile bir banner ebatı oluşturduktan sonra, farklı boyutlardaki alternatif ‘banner’lar Bannerwise’ın algoritması ile оtomatik olarak oluşturuluyor.

Kodlama bilgisi gerektirmeyen Bannerwise ile her çeşit HTML animasyonlu banner oluşturabilmenin yanısıra, Adwords, Adform ve Doubleclick için dinamik banner’lar yaratılabiliyor. Hızlı bir şekilde banner oluşturmak isteyenler için platformda, hazır şablonlar da sunuluyor.

Türkiye için yüzde 75’lik indirim kodu

Gelelim müşterileri arasında Mazda, Air Berlin, Corendon, Intersports, PostNL, Robin Mobile ve NN Group gibi şirketler bulunan Bannerwise’ın Türkiye’ye özel kampanyasına.

Bu kampanya ile Bannerwise’in “Starter”, “Standard” ve “Professional” paketlerinden birini alan kullanıcılara ilk 3 ay geçerli olacak yüzde 75 indirim sunuluyor.

TeknoYO! okurlarına özel bu yüzde 75’lik indirimden yararlanmak için “ÖZELINDIRIM80” kodunu kullanmanız yeterli.

Program ve kod bilgisi olmadan banner oluşturma imkanı sunan Bannerwise ile ilgili daha fazla bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın