Doğuş Grubu’nun online TV platformu puhutv açıldı

Doğuş Grubu’nun geçen ay test yayınına başladığı online televizyon platformu puhutv kullanıcılara açıldı. Başta Türk dizileri olmak üzere binlerce saatlik dizi ve filmi, yüksek görüntü kalitesiyle ücretsiz olarak izleyiciyle buluşturan puhu tv’ye web’in yanısıra iPhone, iPad, Android akıllı telefon ve Android tablet için geliştirilen uygulaları üzerinden erişilebiliyor.

“En sevilen yerli dizi ve filmlerin online adresi olmak” hedefiyle yola çıkan puhutv’ye yakın zamanda akıllı televizyonlar için sunulacak Smart TV uygulamasından da erişmek mümkün olacak.

Türkiye’de mevcut ve sadece puhutv’de izlenebilecek olan dizilerin yanısıra, 60 dakika ile sınırlanan özel yapımlar da 2017 yılı itibariyle Doğuş Grubu’nun online televizyon platformunda izleyiciyle buluşacak.

İzleyicisini tanıyan, ücretsiz televizyon

Doğuş Grubu şirketlerinden Doğuş Dijital’in hayata geçirdiği puhutv ile ilgili yapılan açıklamaya göre izleyicisini tanıyan televizyon” anlayışını benimseyen puhutv, üye olan izleyicilerine kendi beğeni ve tercihleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş televizyon izleme deneyimi sunuyor. Platformdaki tüm içerikler üye olmadan da izlenebiliyor.

Tamamen ücretsiz olan puhutv’de izleyiciler, yüksek rating alan güncel prime time dizilerini, günümüz Türk Sineması’nın popüler filmlerini, unutulmaz Yeşilçam klasiklerini ve Türk yönetmen sinemasının seçkin eserlerini yüksek görüntü kalitesiyle, tek parça olarak izleyebiliyor.

Ücretsiz bir platform olan puhutv’nin kullanıcılarına lisans haklarını satın aldığı dizi ve filmi sunabilmesi için gelir kaynağı ise reklamlar.

puhutv iOS

puhutv Android

puhutv Web


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın