Restoranlar için masada şarj ürünü: Turkcell Şipşarj

Mobil operatör Turkcell, restoranlarda priz arama derdini sonlandırmak için yeni bir ürün kullanıma sundu. Cep telefonu kullanıcılarının en büyük problemlerinin başında gelen şarj etme sorununu çözmek için kablosuz şarj ünitesi Turkcell Şipşarj ürünü geliştirildi.

Turkcell’in, kablosuz şarj istasyonu üreticisi Fluxport ile geliştirdiği Şipşarj, Midpoint ve Welldone’ın İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’daki toplam 25 restoranında müşterilere hizmet verecek. Midpoint ve Welldone restoranlarına gelen  müşteriler, yemek siparişi verirken, akıllı telefonlarını şarj etmek için masasına Turkcell Şipşarj da isteyebilecek.

Turkcell Şipşarj  20 bin mAh gücünde

Turkcell’den konuyla ilgili yapılan duyuruya göre küresel standartlara uygunluğu ifade eden ‘yaşam enerjisi’ anlamındaki ‘Oi’ teknolojisine sahip olan Turkcell’in Şipşarj çözümü ile aynı anda iki telefon kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

Turkcell’in restoranlar için kullanıma sunduğu Şipşarj çözümü, kablosuz şarj özelliği taşımayan telefonlarda da kullanılabiliyor. Aynı zamanda USB girişlerden akıllı telefonları kablo aracılığıyla da şarj edebilme imkanı sunan ürün, 20.000 mAh gücünde batarya içeriyor.

Turkcell için Şipşarj’ı üreten Fluxport hakkında daha fazla bilgi vermek gerekirse; akıllı telefonlar için kablosuz şarj istasyonları geliştiren şirketin merkezi Almanya’da bulunuyor. Berlin merkezli FluxPort,  Almanya ve Türkiye’nin yanısıra iş ortakları ile Rusya, İsviçre, Fas ve ABD‘ de de hizmet veriyor.  FluxPort, son tüketicilere Türkiye’de iş ortaklarının yanısıra doğrudan kendi online mağazası aracılığıyla da satış yapıyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın