Samsung Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book Türkiye’de

Samsung Electronics’in geçtiğimiz aylarda Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi, MWC 2017de gün yüzüne çıkan yeni tabletleri Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book’un Türkiye tanıtımını yaptı. Tanıtımda Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book fiyatı da açıklandı.

Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S3, video ve oyun deneyimine odaklanırken; Galaxy Book özellikleri ile profesyonellere hitap ediyor. Galaxy Tab S3, 9.7 inçlik Super AMOLED ekran özelliği ile; Galaxy Book ise 10.6 inç TFT LCD ve 12 inç Super AMOLED versiyonlarıyla satışa çıkıyor.

Tansu Yeğen & Sedef Gali

Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen’in katıldığı tanıtımda, pop-art sanatçısı Sedef Gali de özel performansıyla tabletlerin performanslarını sergiledi.

9 mm kalınlığa sahip geliştirilmiş S Pen, gerçek bir kalem gibi kullanılıyor. Basınca duyarlı 0,7 mm’lik uca sahip olması sayesinde doğal bir yazı deneyimi sunuyor.

S Pen, hızlı not almak için Screen Off Memo, kolay düzenleme için PDF Annotation ve profesyonel çizim için Gelişmiş Çizim Araçları özellikleri içeriyor.

Galaxy Tab S3 ve 12 inç Galaxy Book, gerçeğe yakın renkler ve canlı dijital içerikle 10 bit renge sahip HDR video içeriği (Amazon uygulaması aracılığıyla yayınlanan videolar için) destekliyor.

Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book Türkiye fiyatları

Önemli mesajların kaçırılmasını engellemek için ileti bildirimlerini senkronize eden Samsung Flow, Galaxy Tab S3’de parmak izi ile kimlik doğruluyor. Bu özellik aynı zamanda dokümanları mobil cihazdan tablete aktarmak için uyumlu cihazlar arasında kablosuz bağlantı kurabiliyor.

Galaxy Tab S3 & Galaxy Book

Galaxy Tab S3 ve 12 inç Galaxy Book, Samsung’un otomatik odaklama özellikli 13 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera barındırıyor.   Galaxy Book, bireysel müşterilere özel kampanyasıyla HDMI, USB A ve USB C tipi çıkış içeren 199 TL değerinde Targus 3’ü1 arada USB C Tipi çevirici adaptör hediyeli olarak satışa sunulacak.

Galaxy Tab S3’ün tavsiye edilen perakende satış fiyatı Galaxy Tab S3 LTE için 2999 TL ve Galaxy Tab S3 Wi-Fi için  2499 TL. Galaxy Book’un perakende satış fiyatları ise, 12 inçlik Galaxy Book modeli için 4499 TL, 10.6 inçlik Galaxy Book LTE için 2999 TL ve 10.6 inçlik Galaxy Book Wi-Fi için ise 2499 TL olacak.

Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book’un tüm teknik özelliklerine buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın