Samsung Galaxy Note 7 destek noktaları Türkiye’de

Samsung Electronics Türkiye, havayolu ile seyahat etmeyi planlayan Galaxy Note 7 kullanıcılarına destek noktaları oluşturduğunu duyurdu. Samsung Galaxy Note 7 Türkiye destek noktaları ilk olarak İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes Havaalanları Dış Hatlar Terminallerinde faaliyete geçti.

galaxy-note-7-ucak

Havayolu şirketleri, uçaklara almıyor

Bilindiği gibi havayolu şirketleri tarafından alınan karar doğrultusunda, Galaxy Note 7 cihazları kapalı olsa dahi uçaklara alınmıyor. Destek noktaları da bu nedenle ortaya çıkabilecek mağduriyeti gidermek için kuruluyor.

Samsung, bu destek noktalarını, Türkiye ile eş zamanlı olarak Güney Kore, Avustralya, ABD gibi uluslararası hava trafiği yoğun olan 15 ülkede açtı.

Destek noktalarına gelen kullanıcılar, Galaxy Note 7 Değişim Programı‘nda duyurulan tüm haklara sahip olacaklar. Ayrıca, Samsung yetkilileri, kullanıcıların verilerini yeni telefonlara veya bir hafıza kartına aktarma konusunda yardımcı olacak.

Yabancı ziyaretçilere de hizmet verecek

samsung-galaxy-note-7-havaalani

Samsung, 15 ülkedeki havalimanlarında Galaxy Note 7 destek noktaları açtı

Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, Galaxy Note 7 kullanıcılarının cihazlarını değiştirmeleri için başlatılan çalışmaların, havaalanlarını kapsayacak şekilde genişletildiğini duyurdu. Tansu Yeğen, “Havaalanlarında açmaya başladığımız destek noktaları, sadece Türk vatandaşlarına değil, ülkemizi ziyaret eden yabancı ülke vatandaşlarına da hizmet verecek” dedi.

Destek noktaları ile kullanıcıların mağduriyet yaşamadan ve güvenle planladıkları seyahatleri gerçekleştirebilmelerini amaçladıklarını belirten Yeğen, “Bu süreçte tüm kullanıcılarımızın göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ederiz” diye konuştu. 

Samsung tarafından yapılan açıklamada, eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy Note 7 sahiplerinin cihazlarını kapatmaları ve Değişim Programı’na katılmaları talep edildi.


Yorumlar

yorum

1 comment

  1. Pingback: Samsung Galaxy Note 7 Destek Noktaları Türkiye’de – Bilgitivi

Bir Cevap Yazın