Samsung Galaxy S7, kablosuz şarj ve suya dayanıklı olacak

Samsung’un gelecek hafta İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2016) tanıtacağı yeni akıllı telefonu Galaxy S7’nin özellikleri, yayınlanan resmi video ile gün yüzüne çıktı.

galaxy-s7-kablosuz-sarjSamsung Endonezya tarafından YouTube üzerinden paylaşılan videoya göre Samsung’un 22-25 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan MWC 2016’da tanıtacağı yeni telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, suya dayanıklı ve kablosuz şarj özelliklerine sahip olacak.

Endonezyalı milli okçu Dellie Threesyadinda’nın oynadığı Galaxy S7’nin reklam videosunda kullanılan Samsung’un yeni akıllı telefonu, kablosuz şarj teknoloji, suya dayanıklılık özelliği, sağlık ve fitness takibi fonksiyonları ile öne çıkarılıyor. Galaxy S7’nin sızan ilk resmi video reklamında, Samsung tarafından kullanılan slogan ise, “İşte bir sonraki aşama”.

Tasarım değişmeyecek

galaxy-s7-kamera

#TheNextGalaxy etiketiyle yayınlanan videoda kullanılan Galaxy S7 Edge, üzerine yağmur damlaları düşerken kullanılmasıyla dikkat çekiyor. Ancak Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’inin su geçirmezlikten ziyade, suya dayanıklılık özelliğine sahip olması bekleniyor. 

22 Şubat’ta başlayacak olan MWC 2016 öncesinde Barcelona’da 21 Şubat’ta (bu pazar günü) özel bir etkinlik düzenleyecek olan Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’i resmen tanıtacak.

Galaxy S7 ile ilgili olarak sızan tüm özelliklere buradan erişebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 ilk videosu çıktı

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’e göre tasarımda yeniliğe gitmeyen Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın